Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 pozitív teszt de 2 halványab...

4 pozitív teszt de 2 halványabb alig lehet látni 100%, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja próbálkozunk a gyerekkel, és most jött el az idő, hogy 8 napja már késik a menszeszem. Csináltam terhességi tesztet 4et. De 2 tesztnél csak halvány lett a csík! Akkor azt is pozitívnak vehetem? Jövőhéten tudok menni csak orvoshoz, addig kétségbe vagyok esve, hogy biztos terhes lehetek e, vagy sem! Mert az a két halvány teszt nagyon el bizonytalanít engem.
2012. máj. 4. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
képet kérünk:)
2012. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mármint milyen képre gondolsz?
2012. máj. 4. 00:15
 3/19 csak1csajszi ***** válasza:
Fényképezd le a tesztet és töltsd fel :)
2012. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Fénykép nélkül is közlöm, hogy 400% hogy terhes vagy!



Kérdés megmarad e.


90 nap amíg eldől.

2012. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó rendben feltöltöm! Csak nem értem az miért fontos?
2012. máj. 4. 00:32
 6/19 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, hogy ha doki is megerősíti hogy terhes vagyok, nem e lesz semmi gond!
2012. máj. 4. 00:33
 7/19 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is tutira terhes vagy :)

de nem értek valamit

én összesen 1 tesztet vettem amikor nem jött meg, megcsináltam, pozi lett,és kész

minek ennyi teszt? 1 pozitív eredmény miért nem elég? és ha a 4-ből csak 2-t tekintünk pozitívnak, akkor szerinted az azt jelenti hogy nem vagy terhes?

2012. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 csak1csajszi ***** válasza:
Gondolom,ha látják,hogy milyen erős a csík,könnyebben tudnak választ adni.. Amúgy biztos,hogy terhes vagy,gratulálok :)
2012. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért lett annyi teszt csinálva, mert elsőt mikor csináltam rendesen látszódott a két csík. Majd nem akartam elhinni a sok kudarc után, hogy végre pozitív lett, így vettem még egyet (amibe kettő db volt) azok lettek halványak. Akkor kezdtem megijedni, hogy akkor most mi van, és ezért a párom is vett egyet azon is rendesen megjelent a két csík. Csak azért lett 4db csinálva.
2012. máj. 4. 00:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak halvány csikom volt mind a 3 gyermekemnél.Akármilyen a csík,a lényeg,hogy ott van:)))
2012. máj. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!