Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhető megtermékenyülé...

Mikor érezhető megtermékenyülés után leghamarabb a hányinger rosszullét szagérzékenység stb?

Figyelt kérdés
Hány nappal héttel? Köszönöm.
2012. júl. 25. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kb 1,5 héttel azután éreztem először, miután nem jött meg.
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem csak mellfeszülés jelentkezett kb a megtermékenyülés után 2-3 héttel.
2012. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

példának okáért írom:

január 31 én jött meg utoljára

onnét 2-3 naponta voltunk együtt párommal

és a nemvárt előtt aminek február 24 körül kellett volna megjönnie már napokkal előtte szóval 20-a körül éreztem olyat hogy érékeny a mellem a hasam nagyon kiívántam a sósat és a szénsavasat.

23-án teszteltem pozitívat

és onnantól minden nap egyre erősödtek a tünetek.


25 hetes kismama :)

2012. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nemvárt után olyan 1,5-2héttel kezdtem érezni a tipikus tüneteket! A hányingerre meg a kívánósságra gondolok!

És ez egyre erősödött, a 8. héten tetőzött és kb a 12-13. hétig tartott!

36hkm

2012. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem a megtermékenyüléstől mert nemrég hagytam abba a szoptatást és összevissza van a ciklusom szóval azt nem tudom mikorra várnám a mensit így ahhoz nem tudok mérni. Az első babámnál egyáltalán nem emlékszem hogy hogy volt, nem is nagyon volt hányingerem csak elvétve...
2012. júl. 25. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:

3 hetes terhes voltam amikor gyanítottam hogy bab lehet a dologban , hányingerem volt és elmondhatatlan az hogy éreztem hogy valami nem stimmel, de nem tudtam hogy mi.

Aztán 1 héttől később nem jött meg, elmentem tesztet venni, és mikor hazaértem elkapott a hányás, na akkor már tudtam hogy mi van de azért megcsináltam a tesztet és erős pozitív lett a 4.héten.

5.héten mentem dokihoz és egy gyönyörű petezsákot mutatott nekem.:))

2012. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó menzesz+5,6hét, ha kb ciklus felénél van peteérésed akkor a megtermékenyülés után 3-4héttel.Ez az átlag persze, lehetnek extrém esetek.
2012. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem 10.napon ovu után lett pozi a tesztem.

Fáradt voltam,álmos már akkor is.

Kb rá 1hétre jöttek a tünetek.

2012. júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt napján már nagyon érzékenyek voltak a melleim és a fáradékonyság is jelentkezett. akkor hívtam anyukámat, hogy ez a baba lehet-e de azt mondta a mensi jele is lehet. este már azért hívtam, hogy pozitív a teszem és megmondhassam neki, hogy ugye én megmondtam, hogy baba van a dologban :D
2012. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!