Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A csiklòorgazmus árt a...

A csiklòorgazmus árt a babának? Normâlis a napi szinten előfordulő keményedés? Mikor veszélyes a mindennapi orgazmus?

Figyelt kérdés
15hetes vagyok, naponta keményedik a hasam elég sokàig tart. Hanyat fekve kidudorodik elég rendesen, néha mintha hùzznàk a méhemet és a hüvelyembe is belenyìlal.
2012. júl. 26. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a mindennapos orgazmus nem biztos hogy olyan jó neki, az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, amiatt lehetnek a keményedések is. én csak 3-4 naponta vállalom az együttléteket apával, hogy ne legyen gond a picurnak a sok orgazmus, nem is keményedek eddig még, remélem nem is fogok még egy darabig.


16 hkm

2012. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mondja az első válaszoló.Nem akarlak elkeseríteni de nem olyan jó hogy naponta keményedsz ennyi idős terhesen.30.hét után ok de ilyen korán nem jó.Magne b6-ot szeddjél.Napi 2-3 db-ot.Az segít valamit.Az orgazmus a legnagyobb ingerlő a keményedésre így azt sem ajánlom naponta.Azért írom ezeket mert nekem is korán kezdődtek a keményedések és a 33.héttől veszélyeztetett terhes lettem mert konkrétan a belső méhszájam is kivolt nyílva másfél ujjnyira.Ez nagyon veszélyes lehet így pihenj sokat és szedd a magnéziumot.Boldog babavárást kívánok!
2012. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam keményedni, ha így van, akkor fordulj az oldaladra, szedj tényleg mg-ot, én 3*2 szedek és a dokim javaslatára, ha ez sem elég, akkor egy pici konyak az helyre tesz.Mondjuk nekünk a "hagyományos" házasélet tiltva van az elejétől, de maga az orgazmus nem konkrétan a babának árt, hanem esetleg a várandósságot megnehezíti.

24 hkm

2012. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!