Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus miatti keményedés...

Orgazmus miatti keményedés miatt kell aggódnom? Tudom, hogy természetes dolog hogy utána bekeményedik a méhem, de az is természetes, hogy kb 2-3 percenként újra és újra ami talán csak fél percig tart, de legalább 5x ismétlődik?

Figyelt kérdés
Ami igazán aggaszt, az az hogy szinte percre pontosan követik egymást az összehúzódások. Nem fáj, nincs semmi görcs, csak keményedés. Egyébként nincs ilyen gondom, naponta 2-3-4 keményedés szokott lenni ha nagyon pörgök, de már 32 hetes vagyok ilyenkor talán már ez normális. Dokihoz egy hét múlva megyek, meg fogom kérdezni, csak érdekel hogy ez nálatok is így van-e?!?!
2010. jan. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat foglalkoztatott ez a téma, de én akaratomon kívül produkáltam orgazmust, álmomban. Nagyon kellemetlen volt, hogy szó szerint görcsbe állt a méhem, és egész nap fájt a helye. Azt mondják, nem ártalmas... Ja, és én még a dokimat se "mertem" megkérdezni, cikinek tartom, hogy olyan éhes disznó effektussal odamegyek hozzá. Egy nő az orvosom. :)
2010. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, én is kíváncsi lennék más véleményére...Én is küzdök ezzel a problémával, de nem hiszem, hogy ártana
2010. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 picihasim ***** válasza:

Nekem is volt már ez így. Be is rohantunk a klinikára, mert nagyon ideges lettem. Nekem egész éjjel keményedett és másnap reggel is. A klinikán azt mondta az orvos, hogy semmi baj. A méhszáj zárva, pihenjek.

Szóval nem baj, ha keményedik a pocakod, ha nincs görcs.

Utána próbálj meg pihenni és akkor jobb lesz.

30 hetes km

2010. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért óvatosságot javasolnék, mert a sok keményedés a méhszáj kinyílását is eredményezheti, az ugye meg nem hiányzik most. Szedjél magnéziumot, az segít megelőzni a keményedést.

Minden jót!

(34 hetes mami)

2010. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, magnéziumot szedek. Boldog babavárást mindenkinek!
2010. jan. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!