Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kényes kérdés. Volt...

Kicsit kényes kérdés. Volt valaki hasonló cipőben? Többi lent, hosszabban

Figyelt kérdés

Legutóbb mikor voltam dokinál,mondtam neki,hogy kicsit bővebb folyásom van,amire azt hittem normális,mert semmi furcsát nem vettem észre rajta.Megvizsgált és mondta,hogy le is kezel.3 nap múlva menjek hozzá megint és ha szükséges lekezel megint.Bekent ilyen kén színű valamivel(ez volt csütörtökön),és mondta,hogy ha nem javul a helyzet akkor menjek hozzá vissza hétfőn.Mivel akkor még mindig kék volt a tisztaságin nem mentem vissza.Mára viszont megint erősebb folyásom van,és viszket is kicsit.Legközelebb hétfőn megyek hozzá,a héten szabin van.

Szerintetek mit csináljak?megvárjam a hétfőt,vagy holnap menjek sztk-s rendelésre.Egyébként utolsó vizsgálaton zárt voltam.Előre is köszönöm a válaszokat.

33hkm


2012. júl. 26. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj az sztk-ba, egyik napról a másikra kinyílhatsz, úgy hogy észre sem veszed. Inkább kezeljenek le, mint hogy valamit elkapjon a baba.
2012. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj inkább az Sztk-s rendelésre,mert ha már viszket is,akkor azt mielőbb kezelni kell!! -ha nem szeretnél koraszülést!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!