Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt vagy van hasonlo...

Valaki volt vagy van hasonlo cipöbe terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudok semminek örülni!Mindig ideges vagyok!Vagy eppen ha nem ideges akkor szomoru es bögök!Sokat valtozott a belsöm is sajnos,nem voltam ilyen!:( szerintetek elmulik terhesseg utan?A ferjem megtesz ertem mindednt,en pedig tök bunko vagyok!Mit tegyek szerintetek?:( 20hkm.
2012. júl. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a terhességi hormonoknak köszönhető. Benned jobban tombolnak :-)

Elvileg szülés után elmúlik,de az is lehet,hogy szülés utáni depresszió lesz belőle...

Hogy mit tehetsz ellene? Semmit. Próbálkozhatsz relaxációval. Elvileg a magnézium szedése is segíthet ezen- én ezt alátámasztani nem tudom,nálam nem működött akkor sem,amikor Magne B6-ot szedtem... Másokra viszont jó hatással volt a magnézium.

Kipróbálhatod azt,hogy mielőtt kimondanád amit gondolsz,csukva tartod a szád és elszámolsz 10-ig! A gyerek nevelésben is nagy hasznát fogod ennek venni! :-) Egy kis önuralom sokat tud segíteni!!

Egy másik dolog amit én a csúnya beszéd elhagyására alkalmaztam: üss a szádra,ha olyat mondasz! A gyerekek nem beszélnek csúnyán,és nekem is sikerült leszoknom róla!

Vagy ha szereted a csokoládét,édességeket,akkor egyél bátran minden nap! Ez bár a fogaidra nem lesz jó hatással,de a boldogság hormonokon dob!!


Bocs,de más nem jut az eszembe!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam/vagyok. Én most kezdek megnyugodni,nem volt könnyű az elmúlt időszak.Nekem az segített,hogy minden készen áll a baba érkezésére.Én emiatt voltam ideges folyton.Meg kell találnod azt,hogy mi váltja ki és azon javítani.

Nekem az volt a félelmem,hogy nem lesz kész semmi,és hogy a páromat nem is érdekli a baba mert mindre azt mondta ráér.Persze igaza is volt.Most hogy készen vagyunk(már tényleg apróságok vannak)úgy érzem kezd helyre állni a lelki békém,és újra tudok normálisan beszélni a párommal.

Gondolkozz el,hogy a hormonokon kívül mi lehet az oka.

32hkm

2012. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi segitseget nektek!Mondjuk csunyan nme beszelek!:)De azt hiszem sok mindent helyre kell tennem magamban!Metr igy nem igazan lessz jo!:/
2012. júl. 20. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Eddig tök jól éreztem magam, de most, vagy 2 hete, eluralkodott rajtam egy egyfajta szomorúság, nincs kedvem semmit sem csinálni, sehová sem menni, állandóan unatkozom, nem köt le se az internet, se a tv. Bár 1 hónapja anyósomékhoz költöztem, hogy a férjemmel legyek, de mivel ő egész nap dolgozik szinte, az anyósom és a párom nagymamáját kell elviselnem egész nap, ami nagyon rossz és nagyon sokszor felidegesítenek! Lehet, hogy ennek köszönhető az egész?

23+4 hkm

2012. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom!De piszok egy erzes az egyszer biztos!Pont most keztem el a ferjemmel beszelgetni!Per pillanat nyugiba vagyok meeeeeg!!:D
2012. júl. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!