Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mikor kezdett...

Kismamák, mikor kezdett növekedni/látszani a pocakotok? Mikor éreztétek először majd rendszeresen a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Átlagos testalkatú vagyok,néhány kg felesleggel,a hasamon is van alapból egy kis pocak:)

Mikor látták meg magatokon először,hogy ez már terhes pocak?

Mikor éreztétek a baba első mozgását,illetve hányadik héten lehetett már többször,biztosan is érezni:)

Köszönöm szépen,és aki most várja,annak boldog babavárást!:)


2012. júl. 26. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon vékony alkat vagyok, így már most van egy kis látható pocim (passzosabb felsővel látni) - 17. hétben járunk. Amúgy csak úgy, hogy ruhában még nem, de amúgy egy picike pocim volt az a 14. hét vége 15. hét elején volt.

A vékonyságom miatt elég hamar éreztem a kicsit, de ez még csak enyha csiklandozás volt, akkor a 12. hét végénél jártunk. Aztán ez a csiklandozás mostanra már egyre inkább kezd átalakulni bökdösésre. Vannak napok mikor semmit nem érzek, van amikor egész elevenke a kis drága.

Te hányadik hétben jársz? Neked is boldog babavárást! Ja, és első baba.

2012. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is amolyan M-es lány vagyok, azaz tök átlagos, bár a pocaknövekedés nem ennek a függvénye. Nos, nekem a 20. héten már egyértelmű volt a baba kívülállóknak is (én úgy a 14. héttől éreztem a kis dudoromat), utána viszont belelendült a növekedésbe: 70-es derékról nőttünk 121 cm-re, azaz görögdinnye voltam, pedig hét kilót híztam csak.


A mozgás: 16. héten először, egyértelműen ő jelentkezett be, de abszolút rendszeres a 22. hét körül lett (tudom, mert addig folyamatosan uh-n nézegettük a férjemmel, hogy hogy van, mert eléggé parázós voltam :)))). A 23. héten voltunk 4D-n, ekkor már hanyatt fekve kívülről is látszott tökéletesen. A 28. héttől már a torkomban is éreztem, hogy mozog, a 38. héten (ekkor szültem) pedig már biztos voltam benne, hogy előmászik a hasfalamon.


Szóval nálam így alakult a dolog.


Sok boldogságot Nektek!


3 hónapos kislány anyukája

2012. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én először olyan 21.hétnél éreztem a mozgást.Igazi terhes hasam olyan 25.hét körül volt,ami már nem úgy nézett ki mintha csak jól laktam volna:)

170cm és 51kg-val kezdtem.

2012. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

nekem feltünő pocakom van már, nagyobb mint azt reméltem ennyi idősre. a baba ritkán mozog még, nem rendszeresen csak elvétve egyszer-egyszer. remélem lassan aktivizálja már magát :)


18 hkm

2012. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én alacsony és vékony vagyok. Nekem a 20.hét után kezdett el látszani. Illetve idegenek akkor vették észre. Én a 17.hét körül láttam magamon.

A 16.héttől mindennap éreztem a baba mozgását.

2012. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én magamon 16 hetesen vettem észre,hogy látszik egy kis domb..:) de idegen szemek számára a 24.hét után volt egyértelmű. Igazi terhes pocak kb. a 28.héttől van,addig csak ilyen..furi pocak volt.

a babát először a 21.héten éreztem,azóta minden nap,sőt egyre többet.már nem nagyon van olyan mozdulata,amit nem érzek :)

boldog babavárást!

31 hkm

2012. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én átlagos testalkatú vagyok, de így is elég hamar, kb a 10. héttől már idegnek is észrevették, pedig 1. baba volt. Nekem nagyon gyorsan nőtt a hasam. 65-ös derekam volt, és 126-ossal mentem szülni.

Csiklandozást már a 13.hét elejétől éreztem, rendszeresen pedig a 17. héttől.

2012. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én átlagos testalkatú voltam (171 cm, 57 kg), és már 9-10. héten láttam magamnak a terhespocit. Utólag kiderült, hogy ez csak felpuffadás volt, meg a hirtelen feljött plusz kilók.

Igazából 18-20. héten lett egyértelmű a külvilág számára is, hogy ez bizony baba lesz, nem csak elhízás.

Ez első mozgást is 17. héten éreztem, de ez még a csiklandozás szerű mozgás volt, konkrét rúgás 19. héten volt, azóta is érzem folyamatosan. Mostanában már csak a fészkelődéseket, nem sok helye van már odabent.

35 hkm

2012. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mozgást a 17-18. hét környékén éreztem először. Én normál testalkatú vagyok, még a 20. héten is letudtam volna tagadni, annyira nem volt még hasam. Aztán a 27. héten iszonyatos növekedésbe indult, hirtelen nőtt sokat. Na akkor már nem tudtam volna letagadni :)
2012. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én 170/60ról kezdtem a várandósságom és 14 hetesen vettem észre hogy ez már egy kis terhespoci-profilból tükörben. 16-17 hetesen is már simán eladók is üzletben kiszúrták és kismamának szólítottak.

16 hetesen éreztem először, de akkor még nem tudtam hogy ő az, viszont 19 hetesen mikor megbizonyosodtam erről, akkor azonnal tudtam, hogy már akkor is ő volt! hogy mikor lett rendszeres azt nem tudom, sztem ez fokozatosan alakul ki. 28 hetes vagyok most, de 4-5 héttel ezelőtt már biztosan volt egy napi ritmus, arra emlékszem. de persze azóta sokkal erőteljesebbek ezek a mozgások és ezáltal jobban érzem és persze többnek is! te hány hetes vagy?

2012. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!