Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok már hosszú nyári...

Voltatok már hosszú nyári ruhában nődokinál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés, eddig mindig nadrágban voltam, most szombaton kell 12 hetes uh-ra menni. Vehetek ruhát? És ott mit csinálok? A nyakamba kapom és úgy mászok fel az asztalra? Nem ciki?
2009. júl. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legpraktikusabb... de ha téged nem zavar, hogy a nyakadba veszed a ruhát, akkor hajrá. :) Én mindig kétrészesbe mentem, hogy csak a hasamat kelljen szabaddá tennem. :)
2009. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én ha tehetem, mindig szoknyába megyek. Nyugdotan, és igen, felhúzod és úgy fekszel fel az ágyra.

12 hetes uh általában már hasi uh.

2009. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a 12 hetes uh hüvelyi volt.de én eddig még sose mentem szoknyába dokihoz,sem uh-ra sem vizsgálatra,.de nem 1 kismama szokott abban menni.gondolom kényelmesebb ugy.

34+5 hetes

2009. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szombatig még gondolkozok rajta
2009. júl. 16. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudtam, hogy a 12.heti UH már hasi lesz. Én is ruhában mentem, és nem bántam meg. Fogtam, felkaptam a ruhám, meghallgattuk a picit és kész :-) Ezek után is ruhában fogok menni, abban jobban tudom magam hűteni. Abban menj bárhová, amiben jól érzed magad.


20h km.

2009. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!