Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil tesztem erősebb pozitív...

X-epil tesztem erősebb pozitív délutáni vizeletből, mint a vaterás 10-es teszt reggeli pisiből, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Én nem értem. 11.dpon déluti pisiből látható pozim lett x-epillel, másnap reggel a 10-es vaterás nem mutatott semmit. Tegnap nemvárt napján a délutáni xepil jó erős lett, ma reggel a vaterás 10-es halványabb. Miért van ez?
2012. júl. 27. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismételd meg, lehet, hogy rossz a teszt.
2012. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitiv pozitiv többet ne csinalj !!! Gratulálok )én anno 6 darabot csinaltam de mi a fityfenének mindegyik egyet mutatott hogy baba van :D)
2012. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már kétszer is ez volt, hogy délutáni xepil erősebb mint a reggeli vaterás 10-es, lehet, hogy ennyivel rosszabb minőségű a vaterás.

Azért csinálok többet, mert olyan jó látni ahogy erősödik. Meg a párom is követeli, hogy mutassak neki szép pozikat. :D

2012. júl. 27. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív volt az x-epil du-i vizeletből. Igaz én csak ezt az egy tesztet csináltam, utána irány a doki.
2012. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem úgy általában a délutáni tesztjeim erősebbek voltak mindig,mint a reggeliek, márkától függetlenül.Pedig a papírforma az,hogy a reggeli erősebb.
2012. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nálam van így. Érdekes, mindig a reggeli vizeletre mondták, hogy jóval koncentráltabb.

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!