Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beültetésen voltam 5 napja!...

Beültetésen voltam 5 napja! Kaptam egy hüvely kúpot aminek a neve utrogestan és egy film tabit aminek a neve estrimax! Ezek be fólyásolják a terhességi teszt eredményét mert én már most erös halványat teszteltem délutáni pisiböl az x-epilel!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek nem befolyásolják a teszt eredményét, mert az utrogestan progeszteron hormont tartalmaz, az estrimax pedig ösztradiolt, a teszt pedig csak a HCG hormonra reagál. De ha azt nézem, hogy 5 napja beültetésed volt, normális, a halvány pozitív teszt. Eddig akkor úgy néz ki, hogy megvan(nak). De még kevés idő telt el, szóval semmi sem biztos. Mikor ellenőrzik? Drukkolok!
2011. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hétfön!amugy a bültetés 8-napja történt én a beágyazodásra gondoltam hogy kbÍ:5-napja történt!
2011. nov. 25. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, akkor az úgy még jobb. Majd írj hétfőn, hogy mi a helyzet.
2011. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én olyan boldog vagyok!!!sikerült!!!!
2011. nov. 28. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Gratulálok! Boldog babavárást kívánok! És azért írhatsz még, hogy mi a helyzet, minden rendben van-e, ilyesmi.
2011. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most pont bajban vagyok mert egyébként is 1-én kellene meg jönni a bajomnak és ma!!!majd le szakad a derekam meg görcsölök és amikor törlöm ki olyan rozsaszines folyásos a wc-papir ez baj?
2011. nov. 29. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, de nem valami jó jel. Az orvosod nem tudod felhívni?
2011. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a párom azt mondta hogy várjam meg a holnapi napot ha meg jönn rendesen akkor felhivom!ha nem csak ugyan ilyen marad akkor nem mert ilyen majdnem mindenkinek van mivel most marad ki!!most tudtam meg hogy az elsö menzesz elmaradás majdnem mindenkinek ilyen!
2011. nov. 29. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Megmaradt a baba?
2011. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
halli!!igen meg maradt söt ketten is voltak!!ma voltam uhn 8 hetes vagyok de 2-án megyek abortuszra mert meg állt a szívük nem fejlöndnek tovább!!!!
2011. dec. 29. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!