Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől lehet a...

Hanyadik héttől lehet a Rossmanó és a DM Baba Bónusz Programhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
Tudja valaki,mit tartalmaz a DM Baba Bónusz regisztrációs csomag?
2012. júl. 27. 10:55
 1/5 Szanka ***** válasza:

Szia!

Pont tegnap voltam a Rossmanba, 33 hetes kismami vagyok, mikor fizettem a pénztárnál, kérdezte az eldadó csajszi, hogy tagja vagyok már a babaprogrammnak-e. Mondtam, hogy még nem. EGyből adott egy kártyát, amivel regisztrálni kell a rossmann.hu weboldalon. 10%-os kedvezményeket adnak babakelengyére is, sőt a kismamáknak is vannak kedvezményei. Érdemes minél hamarabb csatlakozni!

Korcsoportok szerint sorolják be a bébid, ha megszületik: 0-6 hónap, 6-12 hónap, 12-24 hónapos koráig.

3 havonta pedig frissülnek a termékekre járó kedvezmények.

2012. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Dm-hez 2 hónappal szülés előtt, a Rossmannba nem emlékszem pontosan, de ott jóval előtte, huszonpár hetes voltam, mikor regisztráltam.
2012. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 25 hetes kismama vagyok. Azért kérdeztem, mert úgy hallottam, ott is 7.hónaptól lehet csatlakozni, mint a DM Baba Bónuszhoz.
2012. júl. 27. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a dm-ben csak akkortól lehet,mert a gép ahol regisztrálsz csak azt ajánlja fel.De a kártyát csináltasd meg,addig is mennek rá a pontok,és utána ha jól tudom hozzá lehet adni a Baba bónuszt is,de az eladók szerintem szívesen segítenek neked.Amúgy adnak majd egy kezdő csomagot is :D

33hkm

2012. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van már DM-es kártyám, vannak rajta rendesen pontok, mióta tudom, hogy babát várok, neki gyűjtögetem.
2012. júl. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!