Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babanak nincs ki fejlodve...

Ha a babanak nincs ki fejlodve egyik test resze azon lehet segiteni vagy mit kell akor csinalni? Es a hasfala nincs rendesen ki fejlodve 6 honapos kismama:- (

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj ide, nagyon sajnállak, őszintén, de ezen az oldalon neked ezt senki meg nem fogja tudni mondani!! Kezelőorvosod? Nődoki mit mondott?

Mert van olyan méhen belüli gond, amit kint egy sima műtéttel meg tudnak oldani és van olyan, amit sajnos nem.

Ezt nem lehet tudni innen a gép másik feléről.

Több orvosi szakvéleményt gyűjtsetek össze és azalapján döntsetek! Ez a legjobb válaszom.

2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nálad van ilyen probléma, akkor nem értem miért itt vagy kénytelen érdeklődni??? Az orvosod nem tájékoztat??? És a kérdés sem egyértelmű...most akkor a hasfala nincs kifejlődve, és ezenkívül még más testrésze sem???????
2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem vették észre, hogy gond van legkésőbb a 18. heti uh-on?

Hány hetes kismama vagy?

Orvos mit mond?

2012. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez tényleg nem egyértelmű.Az biztos,hogy testrészt még a mai tudomány nem tud növeszteni sem méhen belül,sem azon kívül.

Egyébként ennek a problémának már a 12 heti uh-n,de legkésőbb a 18 hetin kellett volna kiderülnie...

2012. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ez az előzmény!

Kérdező! Miért nem mész el uh-ra?

2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És voltál már másik orvosnál?
2012. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Voltál másik ultrahangon?ott mondták,hogy nincs hasfal?
2012. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat de őszinte leszek!! Ha ekkora a baj miért nem mégy másik dokihoz? Nekünk egy úgymond 'kissebb'problémánk van.. Egy nagymértékű vesetágulat.. A szonográfus azonnal telefonált ,hogy azonnal nézzenek meg 4d ultrahangon. A legtapasztaltabb orvoshoz küldtek. Utána 2hetente ultrahang, vérkép.. Még a 36hetes nst után is ultrahangoztak és a kiskönyv elejére is ráírták hogy fokozott figyelmet igényel! Te hol élsz hogy 2-3nap alatt nem tudtál meg semmit? Ilyen nem létezik. Nálunk ki sem engedtek volta a kórházból. Állj már a sarkadra! A gyermekedről és rólad van szó!
2012. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Keress egy másik orvost vagy akár orvosokat és nézesd meg a kicsit!!!!


Nem igazán értem, miért itt érdeklődsz. Én kisebb probléma miatt is bementem egy másik orvoshoz (az én dokim ajánlott) és mikor közölte, hogy 2 hét múlva tud csak fogadni, én leültem a váróban egy székre és megmondtam, hogy jó, megvárom! A doki először hülyének nézett, majd mikor látta, hogy 3 óra múlva még mindig ott gubbasztok, behívott és megnézte a picit. Szerencsére nekünk minden rendben, de nem lettem volna képes otthon ülni és magmban rágódni, hogy "Mi lehet?", ha egy egyszerű uh meg tud nyugtatni vagy ki tudja deríteni, hogy mekkora a baj...

2012. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, haláli jófej kismami lehettél :) :) Akkorát mókázok itt rajtad, ilyen nyerő szöveget és taktikát :D 2hét múlva fogadom,: JÓ MEGVÁROM :D

Ezt lehet még én is hasznosítom valamikor a terhességem alatt,

Üdv:15hetes km

2012. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!