Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Megjött,4...

Lehetek terhes? Megjött,4 napig tartott, azóta (3 napja) fura barna folyásom van.

Figyelt kérdés

Egész nap szédülök, folyton fáradt vagyok és szúr az alhasam. Kicsit aggódok. Utoljára 2 hete voltunk együtt barátommal és nem védekeztünk. Ezek lehetnek a terhesség első jelei?

L/18



2012. júl. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megjött nem sok esély van rá, bár hallottam ilyet is, de ha sehogy sem védekeztetek, akkor egyértelmű hogy lehetsz terhes, még védekezés mellett is megesik, nem még védekezés nélkül, szerintem vegyél egy terhességi tesztet!
2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiszen menstruáltál! Teljese biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes, bár orvos nem vagyok. Viszont ha 2 hete voltatok együtt, és most megjött, akkor tényleg nagyon valószínűtlen.
2012. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!