Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy csak a...

Mitől lehet, hogy csak a hasam felső része keményedik be, alul meg puha?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok.Szedek Béres magnéziumot is,de akkor is kemény.Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 7. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a megkeményedések természetesek ne aggódj.Van akinek alul van akinek felül keményedik meg ma voltam ezzel én is dokinál ő az mondta pihenjek sokat.Neked is ezt tanácsolnám.Boldog békés babavárást.Jah ésiumból 3x1-et javasolt.
2008. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az utolsó mondat az magnéziumból 3x1-et javasolt bocsika :)
2008. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,csak az aggaszt hogy egész nap kemény felül a hasam.Ez normális?
2008. máj. 7. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanígy van, volt. A védőnő azt mondta, ha felül kemény, feszes, a baba keresi a helyét. Ez megnyugtatott. Igaz nekem néha egy kicsit kellemetlen, de ezek szerint nincs nagyobb baj. Most már kicsit lejjebb helyezkedik el a pici, és így nekem is könyebb, én holnap töltöm a 37. hetet. Kérdezd meg meddig kell szedned a magnéziumot, mert nekem a doki 35 hetesen állította le.

Szép heteket a célegyenesben!

2008. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a baba popsiját érzed. Nekem is nyomogatja magát, hol jobb, hol bal oldalon, hol érzem, hogy átmászik egyikről a másikra, néha egész az oldalamon jön ki. De alul puha vagyok. Szeritnem ez nem keményedés, mert akkor az egész méh megkeményedik, simán a baba popsiját érzed.

Én meg szoktam simizni és megbeszélem vele, hogy kicsit menjen beljebb, néha bejön:-)

És sokat feküdj az oldaladon, a babának akkor van a legtöbb helye, és az ülés a legrosszabb neki, mert nyomja a bordád.

A magnéziumot tényleg kérdezd meg, mert nekem is azt mondták, a 36-38. héten abba kell hagyni.

2008. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike a megnyugtató válaszokat.Lehetséges hogy a kis popsiától kemény a hasam,mert ha megfogom rögtön mocorogni kezd.Nagyon sokat mocorog nincs 10 perc nyugalom.A magnéziumot 2 hete szedem mert nagy görcsim voltak.38 hetessen kell abbahagynom.Én kicsit megilyedtem mert lassan 1 hete hogy ilyen kemény fent a hasam.A béres magnéziumra csak napi 1 van ráírva,akkor most mennyit szedjek belőle?
2008. máj. 7. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
vigyázzatok a magnéziummal csak 36.hétig szabad szedni.38hetes kismama
2008. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!