Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Mosonyi Péter, vagy Varga...

Dr Mosonyi Péter, vagy Varga Horgosi Ágnes doktornő? Kinél mennyi a szülés?

Figyelt kérdés
Bármelyikről szivesen venném a tapasztalatokat, a doktornőről tudom,hogy mennyit kér, róla véleményeket kérnék, a doktor úrrol pedig mindent tudni szeretnék e téren. Köszi
2012. júl. 29. 14:01
 1/7 anonim válasza:
19%

Állami egészségügyi intézetben dolgoznak közalkalmazottként? Akkor semennyit nem KÉRHET, mert máris mehet a feljelentés az orvosi etikai bizottsághoz, ahol nagyon keményen elmarasztalják, akár el is tilthatják őket.

Ha nagyon elégedett vagy velük, a kórházból távozáskor adhatsz borravalót, ha annak elfogadását a kórház főigazgatója írásban engedélyezte.

(Természetesen értem én a kérdést, de felháborít a dolog...)

2012. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam szüléshez dokit az elsőnél, és most a másodiknál sem, viszont voltam terhesgondozáson Mosonyi doktornál és dr Varga Horgasi Ágnesnél is. Mindketten nagyon alaposak, a doktornő a legprecízebb nőgyógyász, akivel eddig találkoztam, pedig egy alkalommal voltam nála, épp helyettesítette az orvost, akihez mentem volna, mégis alaposan kikérdezett, és minden adatot kitöltött a terheskönyvben, amit a másik orvos addig nem tett meg. Kedves és alapos. Ha a Bajcsy-ban szülsz, 99%, hogy jó orvost fogsz kifogni, nagyon jó stáb dolgozik ott.
2012. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen de a doki fogadás akkor is igy működik sajnos..

Igazából van olyan, akinél nem szeretnék szülni a Bajcsyban... és ha valamelyikük lenne ügyeletben, biztosan bepánikolnék már az elején...

2012. júl. 29. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát... elhiszem. Nekem az első terhesség alatt terhesgondozáson volt egy beszélgetésem egy másik kismamával, ő pl Mosonyi doktorhoz nem ment volna többet, mert őt hibáztatta, amiért a kisbabája csak néhány napig élt a szülés után. Engem is óva intett, hogy esetleg nála szüljek. Viszont saját tapasztalat alapján meg (igaz, csak egyszer voltam nála és évekkel a kismama által említett szerencsétlen szülés után) én úgy ítélem meg, hogy alapos doki.


Az ügyeleti beosztás is fenn vagy egyébként a bajcsyszul honlapján.

2012. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez az első negativ tapasztaalat amit hallok a Mosonyi dr-ról.

Az ügyeleti beosztás tervhez kér jelszót amikor letöltöd, sajnos. :(

2012. júl. 29. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 31. hét óta Dr. Varga Horgosi Ágnes a dokim. Eddig nagyon megvagyok vele elégedve, bátran tudom ajánlani őt! Igaz, bennem felmerült a kétség mert fiatalnak tartom, de megnyugtattak, csakis de tényleg csakis jó dolgokat hallottam róla. Első látásra kicsit ridegnek tűnik, de ha megismered rájössz hogy nagyon kedves és borzasztóan figyelmes!


Ha nem bánod, nekem is lenne egy kérdésem. Mivel én a 31. héten fogadtam fel, akkor is úgy hogy rokonnak köszönhetően nem mondott árat a szülésre. Megkérdezhetem tőled mennyit kér hogy viszonyítani tudjak?


Hány hetes vagy?

Boldog Babavárást!

38 hkm

2012. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Mosonyi doktornál szültem 2010-ben, maximálisan meg vagyunk elégedve, ha jönne a kistesó,akkor is csak hozzá mennék. A terhességem elejétől fogadott orvos volt, de a Bajcsyban kerültem olyanhoz ügyeletben,hogy soha többet nem megyek a közelébe,a nevét nem tudom.Mosonyi doktorról annyit,hogy a természetes szülés híve, és bár nem neonatológus,tudtommal egy szülésnél egyaránt segít babának és mamának.
2012. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!