Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes terhes vagyok 2...

27hetes terhes vagyok 2 fertozest talaltak: Candida es Streptococcus B-t. Szules hogy fog zajlani? Bovebben lent

Figyelt kérdés

12 hetes terhes voltam mikor huvelyi fertozesem kezdododott, akkor meg csak canesten kremet es tabit hasznlatam, 3 orvosnal is jartam, 2szer nogyogyaszaton mivel a fertozes rosszabododtt a petefeszeknel bal es jobb oldalt 2 csomo szeru (daganat a vedonom szerint)alakult ki, most jott meg az eredmeny es candidam van Streptococcus B-vel....a vedonom szerint szules kozben infuziot kapok es a pici is szuletes utan, en olvasgattam a neten es eleg ijeszto dolgok is vannak fent (tudogyulladas, agyhartyagyulladas a babanak) mivel Angliaban vagyok kismama, itt nem vegeznek csaszarmetszest, de az nem elozne meg a a fertozest a babanal?....ketsegbe vagyok esve, plusz kegyetlen fajdalmaim vannak



barki aki volt ebben, ossza meg tapasztalatait..koszonom


2012. júl. 29. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

1. NE a védönöt kérdezd, hanem az orvost.

2. Ne olvasgass az interneten, mert igen sok hülyeség van fenn, és a fele nem igaz.

3. HA bajod van, akkor menj vele orvoshoz.

4. Olyan nincs, hogy Angliában nem végeznek császármetszést, de csak indokolt esetben.

2012. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar 4 honapja orvoshoz jarkalok, a vedono mondta h olvasgassa a betegseg utan az interneten,csaszarmetszes nincs az en esetemben allitolag nincs szukseg ra, biztosan igy van nem vagyok orvos.
2012. júl. 29. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:
egyebkent Angliaban kicsit mas a terhesgondozas, ezt csak az tudja aki itt terhes vagy szult.
2012. júl. 29. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerencse, hogy időben észrevették az orvosok a fertőzést és szerintem szüléskor te is meg a babád is fog antibiotikumot kapni. Amúgy ez a streptococcus szűrés a 35. héten szokott lenni.


39+4hkm

2012. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 andi-bgr válasza:
Szia! Nekem a 12. héten derült ki a Streptococcus B. Kúp+gyógyszer! Minden hónapban kenet! A dokim szerint az volt a lényeg, hogy a kicsi születése előtt 4 órával megkapjam az antibiotikumot! Hál istennek, sima szülés volt, időben megkaptam az infúziót és megszületett Jázmin! Egészségesen! Ő csak akkor kapott volna gyógyszert, ha én nem kapom meg időben!
2012. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom es gratulalok nektek, nekem is az a legfontosabb h a picinek egeszseges legyen..
2012. júl. 29. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!