Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem fog beindulni a...

Ugye nem fog beindulni a szülés? 31hkm

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom..a párom nagyon megbántott,megalázott és már órák óta zokogok. Nem tudom abbahagyni,próbáltam már citromfű teát,meleg zuhanyt,mindent,de nagyon ki vagyok borulva. A méhszájam a 26.hét óta nyitva van,és meg is van rövidülve,és azóta folyton görcsölök is. Félek,hogy ez a nagy stressz nagyon árt most. A baba egyfolytában rugdos,nagyon,ennyire nem szokott,gondolom nyugtalan ő is,de nem tudok megnyugodni,mit csináljak?

2012. júl. 30. 19:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát márpedig próbálj meg megnyugodni. Főleg h tudod mit kockáztatsz.... szerintünk mit csinálj? Nyugodj meg ennyi.
2012. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

próbáld minnél mélyebbre szívni a levegőt,és gondolj arra hogy az a kismanó a pocakodban nagyon mérges,próbáld megnyugtatni.simogasd,beszélj neki.a páros meg szégyelje magát!

nyugodj meg,nehogy baj legyen!!!!!

2012. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én nagyon igyekszem megnyugodni,de közben ki kell találnom,hogy hol aludjak,jelenleg nem tudok hová menni,rokonok vidéken én meg nem nagyon mászkálhatok. :( nagyon szeretnék megnyugodni,de kétségbe vagyok esve :( nem tudom már mivel tudnám magam megnyugtatni,hogy ne ártsak a picimnek :(
2012. júl. 30. 19:39
 4/28 anonim ***** válasza:
31 hetes terhesen nem enged otthon aludni a párod????
2012. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mivel tudott így megbántani? :( nyugodj meg! És igen..miaz h nincs hova menned?Nem aludhatsz otthon?
2012. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy vége is van,vagy én már nem tudom.Mondtam neki,hogy beszéljük meg,mert nagyon megalázott és mélységesen szenvedek,de nem szól hozzám,max.annyit,hogy nem érdekli,és csináljak amit akarok,és menjek,ahová akarok.(kidobni nem dobott ki,nem is dobhatna) de most össze vagyok zavarodva,már azt sem tudom,mi van :(
2012. júl. 30. 19:56
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

A GYEREKED ÉLETE FOROG KOCKÁN!!!!!!

A MEGBÁNTOTTSÁGODAT TEDD FÉLRE ÉS MARADJ OTTHON!!!!

GONDOLJ A GYEREKEDRE NE MAGADRA!!!!

2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

2es és 7es vagyok!

minel bántott meg ennyire?

megcsalt?

igyál egy kis langyos tejet!az talán seígít!

babád megnyugodott?

2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
itthon vagyok most,ha magamra gondolnék,nem próbálnék megnyugodni,miért kell azt hinni,hogy nem fontos nekem a kisbabám? nem egy felelőtlen tini vagyok,csak egy kikészült nő,és mint írtam szeretnék megnyugodni,a kérdés arra irányult,hogy hogyan?? mivel a tea meg társai nem segítettek.
2012. júl. 30. 20:05
 10/28 A kérdező kommentje:
a baba igen,csak én nem :( sajnos nem árulhatom el,mivel bántott meg,mert azzal nagyon megsérteném a személyes és intim szféráját. mármint nem egy átlagos dologról van szó sajnos,és ilyet nem illik elárulni,pedig nekem is jobb lenne kibeszélni :( még az is benne lehet a pakliban,hogy csal :(
2012. júl. 30. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!