Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok,...

26 hetes terhes vagyok, milyen nyugtatót szedhetek? Vagy szedhetek e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Jelenleg ugyanis anyósommal élek, és mostanra már annyira kikészültem, hogy az élethez sincs kedvem. Xanax van itthon de azt nem merem bevenni.A dokim azt mondta, hogy semmi nincs amit ilyenkor lehetne szedni, költözzek el.Ez folyamatban van, viszont addig ameddig nem történik meg félek nagy baj lesz, és az idegrendszerem felmondja a szolgálatot.

2012. júl. 30. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem értem minek az anyóshoz költözni. Inkább otthon maradtam volna,mint idegeskedni rajta. Az orvos biztos jól tudja, ha azt mondta semmit sem szabad, akkor semmit. Menny sétálni ha rákezd, vagy enged el a fülled mellett.
2012. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne ajanlatos kedves kerdezo nyugtatot szedni akkor mar inkabb igyal egy fel pohar sort de nem tobbet..Miert akaszt ki teged ennyire anyosod ha megkerdezhetem?? Gondolj arra,ha nagyon ideges vagy ,hogy nemsokara elkoltoztok csak tartsd ki... de igen nem jo anyossal lakni de ha nincs mas megoldas akkor lekel nyelni a bekat egy ideig amig megoldast talaltok..nyugodj meg kedves kismama MErt az idegeskedek art a babanak.. barmit mond tesz egyik fuleden be masikon ki.
2012. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magne B6. napi 3x2 szem!
2012. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélj másik dokival. Frontint lehetne szedned, vagy kérdezz rá a Herbáriának van nyugtató teája ,lehet azt is lehet inni. Nem árthat annyit mintha az idegesség miatt beindulna a szülés!
2012. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en is a magneb6ot javasolnam,nekem bejott, kicsit emeld meg az amugy is szedett adagot max napi 6 szemig. anyos ellen jelen helyzetben ez a legjobb,ha nem tudtok nagyon gyorsan elkoltozni:-)
2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kérdezd meg, van-e nyugtató hatású homeopátiás bogyó, szerintem van, ezeket általában lehet terhesség alatt is szedni. De egyébként én is a Magne B6-ra esküszöm, én sokkal nyugisabb lettem, amióta szedem!

36 hkm

2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem az elsőnél rudotelt írt a nőgyógyász, mert haláleset történt a családban. egyet se vettem be végülis, de ezek szerint azt lehet ilyenkor is szedni
2012. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sedatif PC-ajánlom és MagneB6-ot.

Esténként citromfű teát.

2012. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szedtem a xanaxot míg terhes nem lettem, abbahagytam és borzasztóan szenvedtem, szenvedek, de van citromfű kapszula a gyógynövény boltban azzal sokkal jobb, aludni is tudok amit addig míg nem keztdem el szedni nem tudtam, meg a magne b6 együtt tényleg segít, a tea azért nem jó mert egész éjjel pisilni jársz tőle.
2012. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Menj el otthonról, szervezz magadnak barátnőkkel programot. És ne foglalkozz az anyósoddal ha már vele kell élned.


Ja, és a gyereked érdekében ne szedj semmit. Semmilyen ilyen készítményt... akkor inkább valami nyugtató tea vagy ilyesmi.


30hkm

2012. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!