Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes vagyok ma voltam uh-on...

6hetes vagyok ma voltam uh-on azt mondták nincs szívhang, petezsák kisebb lett. Van még remény?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom,de ha a petezsak osszebb ment akkor mar sajnos nincs remeny,meg nincs szivhang.sajnos en is igy jartam es muteti uton fejeztek be a vetelest.
2009. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

A remény hal meg utoljára.Terhességem elején hetente jártam UH-ra,mert tavaly volt Missed AB-m.Amikor 6-7 hetes lehettem az orvos azt mondta,hogy nem lát embriót és szikhólyagot sem és a petezsák deformált.Újabb műtétre küldött.Vártam 1 hetet és bementem a kórházba,csináltak UH-t és kiderült,hogy minden rendben van.Az embrió él!!!!Menj el másik orvoshoz!!!!

36 hetes

2009. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én is kértem haladékot,kedden megyek uh-ra remélem csoda történik!
2009. júl. 18. 08:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól írta a második válaszoló, a remény hal meg utoljára. Nagyon szurkolok értetek!!!!!!!!!!
2009. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Szia! Én azt ajánlom keress másik orvost! Ugyanez volt velem 6 hetesen. Aztán 7 hetesen elmentem máshoz, és már két petezsákot láttak! :) Először sokkot kaptam, hiszen azt a reakciót vártam, hogy "Sajnálom Hölgyem, de sajnos..."

És erre van szívhang... kettő is! :) Ne keseredj el, menj másik orvoshoz!!

Sok sikert! Szurkolok!

9 hetes ikres kismama... :)

2009. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a drukkokat de már a tüneteket sem érzem.most az tartja bennem a lelket hogy apa megígérte mindent megtesz hogy nagyon gyorsan újra babát várjunk!
2009. júl. 20. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Második válaszoló vagyok.Voltál ma UH-n?Mi volt?Ugye minden rendben?Drukkolok nagyon.

2009. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia!azt mondta a doki még nem venné el várjunk....csütörtökön uh.kaptam utrogestant nagyon reménykedem!!!
2009. júl. 21. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó válaszoló vagyok!Ez nagyon jó hír!!!Ezek szerint a doki is lát reményt!!Csak nyugi,nem lesz semmi baj!Pihenj amennyit csak tudsz.Csütörtökötökön jelentkezz :-)

Szorítok!

2009. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy akármi lesz írok!!
2009. júl. 22. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!