Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben (5 hét+x nap) levő...

6. hétben (5 hét+x nap) levő Kismamik! Mikor mit látott az orvos ultrahangon? (petezsák, szívhang stb. ) Hogy vagytok? Van valami "tünetetek"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár már a 10. Héten járok, de 5 hetesen,3 naposan voltam először, és már láttuk ahogy pulzál a szíve, petezsák, szikhólyag, és akkor volt 2mm az embrió:-) Te voltál már orvosnál?
2011. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5hetesen nem látott csak petezsákot 4mm, rá 1hétre volt 10mm petezsák benne szikhólyag, és 2hét mulva már 4mm es embrió szivhanggal!
2011. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Én ma vagyok 5hét+3napon. Még nem voltam az orvosnál, vagy szerda este vagy csütörtök délelőtt terveztem, de már nagyon kíváncsi vagyok! Nincs semmi gond (nem görcsölök, vérzek stb.), de olyan sok rosszat hallani, hogy aggódok, de korán sem akarok menni, mert akkor úgyis visszahív még a nőgyógyászatra és oda nagyon sokat kell várni, hogy bejussak és az is kemény szervezés, hogy több órára/fél napra hova teszem a fiam. Ezért reménykedem, hogy lesz már szívhang és felvesz terhesgondozásra, oda már könnyebb eljutni.

Nektek boldog babavárást kívánok! :)

2011. jún. 13. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ma vagyok 5 hetes és 3 napos. Én még nem hívom az orvosomat, várok jövő hét péntekig, akkor telefonálok, és a 7. hét vége felé kérem az időpontot. Akkor már mindent lát - ha minden rendben van-.
2011. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!