Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tul hordta a babáját,...

Aki tul hordta a babáját, mikor kellett befeküdnötök a kórházba?

Figyelt kérdés
Inditották vagy magátol elindult a szülés a kórházba?
2009. júl. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
10-re voltam kiírva, 13-án fektettek be, este, és magától megindult aznap éjjel. Kaptam vmi méhszájlazító tablettát, és másnap reggel indítottak volna.
2009. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hamar tul voltál a "nehezén"?Mert ugy hallottam hogyha inditanak akkor hamarabb megszülsz.
2009. júl. 17. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 40+1 voltam, amikor a doki befektetett. Bár én kértem is, mert féltem otthon egyedül:)

Nekem speciel nem indították, csak próbálkoztak. Először oxitocinos ctgn voltam, másnap magzatvizet kukucskáltak. Köv. nap megint oxitocinos ctg lett volna, de éjjel megszültem. Fájásaim abszolút nem voltak, csak feszítést éreztem. Ekkor éjjel fél 2kor vizsgált a szülésznő. Dokim negyed 3kor burkot repesztett, fél 3kor kaptam egy oxitocinos szurit a hátsómba, háromnegyedkor felfektettek a szülőágyra, és 3:03kor felsírt a kisfiam:) Tolófájásaim sem voltak.

Végülis 40+4 voltam, amikor szültem.

2009. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betöltött 41 hetesen fektettek be. Naponta magzatvízvizsgálat, és naponta több alakalommal NST és szívhang figyelés. 42 hetesen bekötötték az oxitocint, de nem reagáltam rá. A kisfiam szívhangja délután leesett, így azonnal toltak a műtőbe császárra.
2009. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy megijedtünk, h elindítják a szülést, h 4 és fél óra alatt, 6 nyomásra meglett a fiam:D Én úgy tudom, h erőteljesebbek a fájások, ha indítják, azt nem tudom, h rövidebb-e. Nálunk is az utolsó héten 3* volt magzatvízvizsgálat, de végig mindent rendben találtak, ezért vártunk.
2009. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!