Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkaügyi Központban OKJ-s...

Munkaügyi Központban OKJ-s képzés? Meg lehet próbálni? Van valaki hasonló helyzetben? Februárban szülök.

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
?? nem értem nem hiszem hogy baba mellett tudsz most majd dolgozni addig felesleges majd ha nagyon a baba után a jelentkezz s kapsz kedvezményt
2012. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ingyenes tanfolyamra mennék, sőt még fizetnének is nekem azért ha járok. Csak ha nem sikerülne a vizsga akkor visszakellene fizetni. De nagyon szeretnék menni, mert nincs más lehetőségem a pénzhez jutáshoz. Csak mivel Február közepére vagyok kiírva nem tudom, hogy mit tegyek
2012. aug. 1. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mentem a munkaügyibe,hasonló problémával.Sajnos el kell hogy keserítselek mert megszüntetik/szüntették az ingyenes képzéseket:/
2012. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez nem így van! A párom is szeptemberben megy CNC marósnak!


Ha a választott szakma nem veszélyezteti a várandósságod (erős fizikai munka, vegyszerekkel dolgozás, ilyesmi), és van tanulásra szánt időd, akkor szerintem vedd igénybe. Tudomásom szerint nem is fizetnek olyan keveset, 47000Ft-ot / hó, és 90%-os utazási kedvezményt, TB támogatást is kapsz.

2012. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem értem nekem mért mondták ezt,pedig nem veszélyes szakmát választottam volna.Most voltam 2 hónapja.
2012. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez mind szép és jó. Csak én úgy tudom, hogy ha nem sikerül a vizsga akkor visszakell fizetni a pénzt. És félek, hogy nem tudnék bejárni utána ha már megvan a pici.
2012. aug. 2. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jelenleg munkanélküli vagy már több mint 3 hónapja, akkor most induló képzésekre mehetsz, ha az a babázás utáni időkre segítséget nyújt az elhelyezkedésben.


Ha most nem vagy munkanélküli, hanem munkahelyről mész TGYÁSra, akkor a GYED alatt tudsz már menni tanfolyamra, amikor a kicsid betölti az 1 évet, előtte nem.

2012. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!