Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy gazdaságinfo...

Mennyit keres egy gazdaságinformatikus egy alap vagy mester szakos? Corvinus eygetemi képzés nem okj meg hasonlo gagyik!

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha találsz vele "diplomás" munkát, akkor szerencséd van. Ez a tipisuk informatikus-könyvtáros szak. Bocs a leszólásért. Az ilyen szakokat estin szokták a már senior kategóriás, diplomával nem rendelkező szakemberek elvégezni, hogy legyen papír. Szerintem a lehetőségek végzés után.

1. állami állás ,ha apuka vagy anyuka "tűzközeli"

2. 1-5 év operátor ill. aszisztens, utána 1-5 év gyakornok, ha túléled akkor euréka.

Viszonyításnak az én fizetésem 298000 bruttó. (senior unix rendszergazda).

2011. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
430/óra a mekiben. A cillagos ég, ha jól kifogod, pl egy banknál. A kettő közt bármi.
2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam mindenhol pl.a felvin is hogy nagyon keresett szakma és k*rva jól lehet vele keresni jobban mint a mérnökinfóval, de azt mondják elég nehéz a matek!
2011. márc. 4. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
az infó szakma tele van... minimum csókoság kell egy jó álláshoz. Jah és nem kell mindenek bedőlni. Rengeteg mindenről irják, hogy hiányszakma és keresett de a gyakorlatban tele van... például fél éve mindenki azt mondta, hogy a cpl programozó állás egy nagyon keresett hiányszakma. Aztán kiderült, hogy csak fél évig volt az... mert úgy 10 ezer ember ment tanulni a szakra és volt kb 30 üres állás. Ennyit a "hiányszakmákról"
2011. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
menj rá az SAP-ra, azzal jól lehet keresni gazdinfósként.
2011. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem jól keres, én is oda szeretnék menni idén (Corvinus).

Abból kiindulva, hogy egy mérnök-infós 400-600 között, egy programtervező informatikus pedig 400 és 800 között keres, valamint olvasva a Felvétlei tájoló 2012-t, amiben arról írnak, hogy megnő a gazdaságinformatikus végzettséggel rendelkező szakemberek iránti kereslet (a másik kettő rovására), úgy vélem, hogy ugyanannyit, ha nem többet kereshet, mint a két említett szak. Én olyan 600000-et simán saccolok, pláne, ha egy jó munkahelyen sikerül elhelyezkedned. Külföldről ne beszéljünk, mert ott ezt be lehet szorozni 10-zel, de az egy másik történet.

2012. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Bar mar nagyon regi kerdes de nem tudom szo nelkul hagyni... 4-es eszednel vagy??????? Az info szakma tele van es csokossag kell hozzá???????? Tudtad hogy tobb tizezer betöltetlen allas van? Mit szedsz???? Az agyam eldobom!!
2017. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én gazdinfót tanulok már szeptember óta és igen ez MÉG MINDIG hiányszakma. Egyébként könnyebb is mint a mérnökinfó.
2019. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gazdasági pályán el tudsz vele helyezkedni. Ha pluszba szorgalmas vagy, pluszban tanulsz rá, akkor infós pályán is el tudsz helyezkedni.

Minden infós jól keres. Ugyanúgy jól kereshetsz, mint egy mérnök infós.

2019. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!