Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hettöl kezd el...

Hanyadik hettöl kezd el latszodni a, , hullamzas" a hason?

Figyelt kérdés
Mar annyira szeretnem latni a hasamon hogy mocorog a pici!22 hetes multam de meg mindig nem latom!:/
2012. aug. 1. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vékony a hasfalad! Nekem kis rúgások akkor már látszottak, de igazi hullámzás olyan 25. héttől van :-)

Nemsokára eljön Neked is az az idő!!

2012. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a hátamon feküdtem, laptop a felhúzott lábaimon, kisebb tesóimmal gépezgettünk, amikor hirtelen kidudorodott a köldököm környékén!!! öcsém felkiáltott, hogy EZ KITÖR!!!:D nem emlékszem pontosan mikor volt, de sztem 22 hetes körül! már nekem kezd fájdalmassá válni egy-két mozdulata a kishölgynek:) 28hkm
2012. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 hónapja. 26 hetes vagyok.
2012. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem pontosan, de úgy 24-25 hetesen már látszott a hullámzás. Én is mindig vártam, hogy lássam, meg, hogy mikor fogom már érezni a "mindjárt kirúgja a bordáimat" érzést. Most 35 hetesen azt mondom, inkább csak a kis bökdösések lennének megint, mint az elején, néha annyira fáj egy-egy mozdulata.
2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 héten kezdődött a hullámzás


26 hetes kismama szintén

2012. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez hullámzásnak számít-e, de a párom segített pedikűrözni és közben nagyon élénken mocorgott a pöttöm, olyannyira, hogy úgy gondoltam rápillantok a hasamra, hátha látszik már. Hát az nem kifejezés! Azóta is mindig elvigyorodok, amikor látom, ahogy kidudorodik, vagy huppan egyet a hasam valamelyik részén. Bár nekem néha kicsit ijesztő, de azért jó érzés... Most még... :D

Ja! És múlthéten történt mindez, 22. hetem elején, most meg a 23. hetem végén vagyok, tehát majdnem 2 hete.

Ne aggódj, neked is eljön majd a várva várt pillanat! :)

2012. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Én most vagyok 26 hetes és a nagyobb rúgásokat kb másfél-két hete látom... Annyira édes! :D

Boldog babavárást!

2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mindenkinek nagyon boldog baba varast,es babazast!Nagyon köszönöm a valaszokat!puszi mindednkinek!:)
2012. aug. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!