Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen menzeszszerű...

29 hetesen menzeszszerű gyengébb görcsök, rohanjak ügyeletre?

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 volt, kb. fél óráig tartott. Bevettem 2 szem magne b6-ot, most elmúlt. Mitől lehetett, ill. menjek gyorsan ügyeletre? Valakinek hasonló tapasztalat?
2012. aug. 1. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hogy megnyugodj szerintem menj el.Inkább egy felesleges út.
2012. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha a magneB-től elmúlt akkor valszeg nagy baj nem lehet, de szerintem is inkább menj be feleslegesen.
2012. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Ne aggódj! Jóslók voltak ezek. Emeld a magnézium adagod, és akkor nem vagy ritkábban lesznek görcsök, keményedések.

Egyébként meleg vízzel tusolhatsz is. Akkor kell rohanni az ügyeletre, ha nem múlik el sem a magnézium hatására, sem a meleg vizes tusolás után. A magne b6 gyenge, és drága, válts inkább erősebbre, pl. magnesii citrici vagy magnerot. Én napi 3x500mg magnesii citricit szedek. Nekem a háziorvosom ezt felírja 50% a támogatás azt hiszem rá.

35 heteske

2012. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan durva görcseim voltak hogy nospa-t kellett szedni. Doki mondta hogy mehet.

Ezek a görcsöcskék még normálisak nyugi, kell a hely a lurkónak!!! :)

2012. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most értem haza az ügyeletről. (Nem kis távolság kocsival sem, 30 km, de ugrott a család) Megnézett az ügyeletes szülésznő, mindent rendben talált. Zárt a méhszájam, a ctg is rendben volt. Pihi, magne B6, pihi és így tovább. Ha esetleg lenne hasonló, és azt érzem valami nem ok, azt mondta nyomás a kórházba és rátesznek magnézium infúzióra. De a CTG most nem mutatott méhösszehúzódásokat. Köszönöm a válaszokat. Így már nyugodtabb vagyok én is.
2012. aug. 1. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy nem találnak semmit. A magne b6 gyenge, cseréld le erősebbre. Pihenj kicsit többet, ha teheted, polcold fel a lábaid is.
2012. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!