Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családi adókedvezményhez...

Családi adókedvezményhez milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés

A párom dolgozik csak, ő venné igénybe. Már kerek 2 hónapja leadtuk a kórházi ambuláns lapot arról, hogy 12hét+2 napos vagyok. Ez volt június 1-én. Most szólt a munkáltatója, hogy valami igazolás kell a védőnőtöl is erre vonatkozólag.

Ezt én kizártnak tartom, és ő maga is.

De mégis pontosan milyen igazolást kell benyujtani a munkáltató felé akkor? Az eddig kiesett 2 hónapot vissza fogjuk kapni utólag valamikor, vagy nem?


2012. aug. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy milyen másik igazolásra gondolt, de az biztos, hogy jövőre az adóbevallásnál a kimaradt hónapok után járó összeget megkapjátok.

Üdv.:33hkm

2012. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi kereken 6 hete intéztük a párommal az apaságit, mert az is kellett a kedvezményhez, meg olyan igazolás kellett még, hogy a baba betöltötte a 90 napot, nekünk csak ennyi kellett, semmi más. Mi már 1 hónapja kapjuk a kedvezményt, vagyis a párom, mert ő dolgozik, és még mi sem kaptuk meg visszamenőleg, szerintem, ahogy az előző is írta, majd jövőre az adóbevallásnál kapjátok meg ti is visszamenőleg.


40hkm

2012. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi összeházasodtunk, erről kellett papír, és a háziorvosom, annyit írt, hogy hány hetes vagyok!
2012. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Hát a párom munkáltatója nagyon összekeveri a dolgokat. Nem ez az első eset. Én ugy tudom, sőt a nyomtatványon az szerepel, hogy nem kell benyujtani igazolást arról, hogy 91.napot betültötte a magzat, csak meg kell őrizni.
2012. aug. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!