Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhető az első mocorgá...

Mikor érezhető az első mocorgás? Mikor kezd el nőni a pocak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. A mocorgást első babások általában később érzik, én már éreztem valamit a 16. héten is, de nem voltam biztos h Ő az, mások is mondták h nem valószínű még. Aztán a 18. héten lett nyilvánvaló, h a picur az. A pocaknövekedés is mindenkinél más és más, én pl. még az 5. hónapban is tudtam "titkolni". Aztán a 27. hét környékén kezdett el hirtelen nőni és sokat.
2012. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 17. hét környékén éreztem vmit, de én sem voltam biztos abban, hogy az ő. Egy picivel később, már nyilvánvaló volt, hogy ő az. A pocak tényleg alkat kérdés. Én most vagyok a 23. héten, és most már azt lehet mondani, hogy látszik, de ilyenkor másnak már 3szor ekkora. Nekem azt mondták, hogy mivel vékony vagyok, majd hamarabb fog látszódni, de nem így lett. Ha babát vársz, akkor sok boldogságot hozzá!
2012. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 18 hetesen éreztem először. Nem volt semmilyen buborék, halacska, pillangószárny stb..., csak egy gyenge, de határozott rúgás a köldököm környékén. Ekkor már látszott a hasamon is, de csak azoknak,akik tudták. Az utcán simán letagadhattam kb 26. hétig:)

35 khm

2012. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen éreztem először, hogy megmozdult a baba, de az egy gyengéd, felszálló buborékszerű valami volt. Rendszeresen a 17-18.héttől érzem, a pocim is ekkor kezdett nőni, előtte csak enyhén puffadt volt.


25+2 hkm (első baba)

2012. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a ritkább eset,de én a 14. héten már éreztem,2. baba
2012. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első baba

a hasam a 14. hét fele kezdett el nőni, mostmár egész babás pocak formája van :) a babát a 17. hét elején kezdtem el érezni, de az is nagyon gyenge volt


18 hkm

2012. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!