Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan mások, a kutyás...

Miért olyan mások, a kutyás kismamák?

Figyelt kérdés
1 kismamának ha van kutyája(kutyái),akkor a kutyával tud terhesen is foglalkozni?
2011. nov. 21. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 spánielem van és nemcsak terhesen, de a gyerek mellett is tudok velük foglalkozni.
2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
????? Ez nagyon komoly kérdésre sikeredett...
2011. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne tudna?!

Mi tacskónk tavaly augusztusban került hozzánk 1 hónaposan és októberben teherbe estem. Novembertől táppénzen voltam a munkaköröm miatt és lényegében itt nevelkedik velünk.

Napi 3× sétáltattam, nekem is jót tett főleg a friss levegő és, hogy nem vagyok 4 fal között! Játszottunk, pihentünk, stb.

Most, hogy 4 hónapos a lányom napi 2× visszük le. Reggel és este. DE van, hogy berakom a lányomat a babakocsiba. Ő ott alszik és a kutyát is lehozom sétálni. Átlagban így is 2-3 órákat vagyunk lent.

Vannak anyukák, akik még csodálkoznak is azon, hogy egyszerre csinálok mindent. és?!?! Összekel hangolni a dolgokat.

2011. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2 válaszoló.Előző válaszoló,igen tudom kicsit gubancosra sikeredet a kérdésem,elég bonyolult.Ismerek kutyás kismamákat,meg egyszer barátnőm is ha az lesz.
2011. nov. 21. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen sok mindennel tud foglalkozni egy kismama, ha AKAR!!! Valaki szereti magát sajnáltatni, mert ő terhes és ki kell nyalogatni a hátdósát, de van aki ezer más dologgal is tud törődni. És most nem a nagyon veszélyeztetettektől beszélek.
2011. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csivavám van, ami, mint sokan hiszik, elég hisztis fajta. 8 hónapos lányommal igazi kis cimborák lettek. Ha apa nincs itthon, akkor úgy sétálunk, hogy a babóm kenguruban "lóg" rajtam, a kutya meg szalad előttem pórázon. Sokan megmosolyognak minket az utcán is, de hát nem adnám a kutyát semmiért sem, mert nagyon szeretem. Szépen ápoljuk, gondozzuk a kutyát, ugyan úgy van rá idő, mint a gyerek előtt volt.
2011. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kutyás kismamák és anyukák,mások nagyon mint akinek nincs házi állata.
2011. nov. 21. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Versenycsavok, ne haragudj, hogy ezt irom, de nem a kutyas kismamak kulonboznek a tobbi embertol, hanem az 1000. kerdesed utan ugy erzem, hogy inkabb te sikerultel nagyon kulonlegesre...
2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előző nem haragszom rád örülök neked.:P:D:)♥♥♥♥.Más lett volna,a kérdésem csak nem jutott eszembe.
2011. nov. 21. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!