Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnőm azt tanácsolta, hogy...

Védőnőm azt tanácsolta, hogy diétázzam. Heti 1 nap tartsak gyümölcsnapot. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha gyümölcsnapot tartok bármilyen gyümölcsöt ehetek?Ettől tényleg lehet kicsit fogyni? mert azért a gyümölcsben is van cukor... A védőnőm szerint 1.2 kilót le lehet így adni.

24 hetes vagyok 150cm és 55 kiló most már :S

2 hét alatt feljött 4 kiló..így összese már +7 kilónál tartok-ami egyszerre sok a védőnő szerint. Mielőtt bárki írná,nem eszem édességet szinte egyáltalán.Max hetente 1 csokit eszem meg.



2012. aug. 2. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam heti 1 gyümölcs napot. Olyat egyél, aminek kisebb a szénhidrát tartalma: alma, dinnye, narancs, ananász én barackot is ennék, egyedül banánt nem ettem. Szerintem lehet tőle fogyni, és egészséges is.
2012. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én még ilyet nem is hallottam. Diétázni lehet, de fogyni??? Én a 10. hétig híztam 7 kilót, mert egyszerűen csak a kekszeket bírtam enni,de azt folyamatosan, mert olyan gyomorégésem volt. Na az sok volt.

Szerintem ne a fogyásra, hanem a további súlygyarapodás lassítására koncentrálj. Egyél úgy, mint a cukor diétás kismamák. Minimum 5x keveset. De ne csak gyümölcsöt. A kiegyensúlyozott nem túlzásba vitt étkezés a titka. Most én is ezt próbálom betartani, hogy megússzam kevesebb hízással.

2012. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is a cukor diétát követem és 1 hete semmit nem változott a súlyom, sőt az első nap 0,6 le is ugrott. persze valószínű fog feljönni mert most növekszik a legnagyobbat, de az a célom hogy lassitsam a hízást, mert 1 hó alatt 3,5 kgot híztam, és 29 hetesen +14 vagyok (170/60-al kezdtem), bár mindenki dicsér milyen jól nézek ki és nem látszik, de azért megérzi az ember lába a súlyt...
2012. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat fáj a hátad, vagy félsz, hogy tönkremegy a bokád, akkor max. igen. De hogy én nem fogok az tuti. Sokan híztak a környezetemben 20-30 kg-ot, mégis remekül visszafogytak. A védőnők sokmindent mondanak, nem mindent kell úgy csinálni ahogy nekik a nagykönyvben leoktatták. Ahogy Te érzed, a szervezeted tudja mi kell neki.
2012. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
almát banánt és dinnyét vettem eddig. holnap megpróbálom hátha...de ha nagyon éhes leszek akkor nem csinálom többet..
2012. aug. 2. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló és te fogytál tőle??? van "értelme"?
2012. aug. 2. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 16:55-nek van igaza: ne fogyni akarj, hanem arra törekedj, hogy ne hízz (feleslegesen)többet. A cukrosok diétáját is jó ötletnek tartom, persze attól még megpróbálhatod a gyümölcsnapos verziót, de semmi képp se érezd magad rosszul attól, ha majd nem sikerül betartanod. A tested tudni fogja, hogy mi a jó neki, meg a babádnak :))Én is simán letojtam, hogy mennyit hízok (utólag meg puffogtam, mert nem tudtam leadni :))) A következőnél tuti jobban figyelek! Boldog babavárást! 2lányosAnyuka
2012. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm meg a dinnyétől tiltott el, mert vízhajtó és sok benne a cukor...


Nem kell mindent úgy csinálni, ahogy ők mondják.

Én is eszek dinnyét, van amikor 2 kg is eltűnik egyszerre :)

2012. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem fogytam, maximum aznap, viszont sokkal kevesebbet híztam utána. Szépen beállt, kb annyit híztam, amennyit nőtt a baba. Nekem a 30. hét körül volt épp karácsony, tele ettem magam, heti 1-2kg-t híztam. Utána álltam neki a gyümölcsnapnak heti 1-szer, és beállt heti 20-30dkg-ra. Aztán a 36-héttől már nem híztam tovább, habár elég nagy babám lett 3650g-mal.

2012. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!