Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most más orvosom mint előző...

Mártis kérdése:

Most más orvosom mint előző terhességeimkor. Ő ritkábban hív, meg sem vizsgál, nála nincs UH. Viszont a kórházban elvégzett vizsgálatok eredményeit áttanulmányozza, tanácsot ad. Aggódom a kevés vizsgálat miatt is. Túlaggódom avagy sem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs panasz, akkor nem baj ha nem vizsgál meg. Szerintem... Az UH-t meg sztk-ban is megcsinálják. Az a lényeg, hogy törődik az eredményeiddel és tanácsot ad, te bármikor hívhatod, kérheted a segítségét és ő válaszol neked. Ne aggódj. Minél kevesebb vizsgálat szükséges, annál jobb, az azt jelenti, hogy makkegészségesek vagytok a pöttömmel! :D

Az én dokim sem hív, de ha írok neki mail-t akkor válaszol, bármilyen kérdésemmel kapcsolatban felvilágosít. Sok minden miatt aggódom, de szépen elmagyarázza, hogy mi miért történik, engem se vizsgál meg (igaz, mi többezer kilométerről kommunkálunk még úgy 25 napig).

Szóval ne aggódj, ha megbízol benne, akkor nincs mitől félned!


24 h km

2012. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!