Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A párom a pocimban...

Kismamák! A párom a pocimban lévő baba miatt nem kívánja a szexet. Az intimitás nagyon hiányzik, akárhogy is ölel. Nem teheti ez tönkre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok, nagyon várjuk már, hogy kint legyen, bár nem híztam sokat, csak nőiesedtem, nem kívánja a szexet. Azt mondja, hogy fura, hogy ott a baba.. Néha befordulok, úgy érzem nem szeret. Tudom, hormonok.. De a női léthez hozzá tartozik a női szerep.

Ez természetes? Már is van ezzel így?



2012. aug. 2. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég furcsa lehet hármasban :) főleg hogy már elég nagy pocid is van. Kényeztessétek egymást kézzel, vagy próbáltátok? Ha nem, akkor vesd be magad, kezdj neki és ő is kedvet kap :)
2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megszületik a baba, akkor meg te nem fogod kívánni. A hormonok és a fáradtság miatt. :/
2012. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Nekem minden egyes aktus után bocsánatot kér tőle XD

" Ne haragudj pici lányom! :)

35 hkm

2012. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk hasonló a helyzet,én is 31 hetes vagyok,eddig minden zavartalanul folyt. most azonban fejébe vette,hogy ez árt,ezt nem lehet(szexelnünk már tényleg nem szabad,mert nyitva vagyok,de a pettinget sem akarja) Tehát nem elégít ki sehogyan máshogy,és nekem se hagyja. Persze egyből arra gondoltam,nem szeret,megcsal stb..ami elég érdekes lenne,mert tényleg csak dolgozni megy el kb.Mostanában kezdte el rendszeresen simizni a pocim,érezni a kislányát,gondolom ez is bezavar neki,furcsa lehet,ráadásul hatalmas pocim van.Rengeteget bőgök,mert hiányzik a gyengédség,de őt is meg tudom érteni,nagyon nehéz és furcsa lehet ez neki. Kitartást,nem vagy egyedül,én is örülök,hogy vannak mások is így,azt hittem csak én,mert másnál ha szex nincs is,de legalább petting van,nálunk az sem. :(

31hkm

2012. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Igaz én még csak 26 hetes vagyok, de azért már van elég nagy pocim, és más is a helyzet, mert én érzem magam feszültnek, hogy 3-an vagyunk olyankor. Belőlem a hormonok együttlét után mindig sírógörcsöt váltanak ki, és fogalmam sincs miért. A párom meg csak mosolyog és sajnál, meg azt hiszi fájdalmat okozott... Szegény, pedig egyáltalán nem...

De milyen érdekes dolog ez.

Szerintem próbálj meg beszélni a pároddal erről..

Mondd meg neki, hogy a baba nem érzékel belőle semmit, csak hogy neked jó... :) Hátha. :)

2012. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet.Mi már több hónapja nem élünk sajnos nemi életet.A legjobban az aggaszt,hogy úgy tűnik nincs semmi kényeztetésre igénye,pedig én már mindennel próbálkoztam.Csak reménykedem,hogy ha megszületett a baba és meggyógyultam újra menni fog minden.Sajnos kezdem elveszíteni és is a maradék kis önbizalmamat is:(

Kitartás,remélem azért megnyugtat,hogy nem vagy egyedül:)

36 hetes km

2012. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nálunk sincs nagyon szex! múltkor megpróbáltuk és annyira furi volt hogy elkezdtett bent a kis kukacos rugdosni...nem tudom ettől hogy tudnak egyes kismamák elvonatkoztatni, nekem nem megy:S

párom sem igazán akarja, ő is inkább pocaksimózik meg ilyesmi:)

sztem ez egy másállapot és nem kell feltétlen mindennek ugyanúgy működni. szerencsére ebben egyetértünk a férjemmel és egyikünknek sem okoz gondot!


29hkm

2012. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a sok választ.

Én is mindig ezt mondom, hogy most még 2 hónapig nem akarja, utána meg én nem fogom akarni..

A "petting" nálunk nagyon egyoldalú, ő igényli, de értem nem tesz semmit sem.. Igazából nem is maga az aktus hiányzik, hanem utána például az az intim összebújás, a hangulat. De egyszerűen nem érti. Azt mondja, hogy nem a nagy poci zavarja, hanem a kisbaba, hogy végül is vele is ágyba bújik. Tudja, hogy nem árthat, de mégis ott van.

21:17-es kommentelő, én is ki tudok akadni, és végig bőgni az estét..

22:09 (bocsánat, hogy számosítok, nevet nem tudok írni :) ) Nem is csodálom, az ember így sincs top formában, pláne még nem is kap visszajelzést..


Nagyon remélem, hogy majd visszaáll, és nem sorol át "anyuka" kategóriába a babu születése után.

Sajnos a környezetem nem érti a bennem lezajló változást, miért nem örülök egyszerűen mindennek.

Még egyszer köszönöm a sok választ!

2012. aug. 3. 08:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap néztünk egy filmet a párommal, ahol egy házaspár férfi tagja egy k.rvával akart elmenni, a feleségnek meg viszonya volt egy fotográfussal, aztán amikor hazaértek mindketten, akkor "szép" családi életet éltek, csak éppen nem bújtak össze.


Úgy megijedtem (hormonok), hogy azonnal leállítottam a filmet, odaforudltam a páromhoz és közöltem vele, hogy mennyire szeretem és igénylem a puszijait, az ölelését, a kedves szavakat és én nem akarok olyan lenni mint a filmbéli feleség és ne engedje, hogy ez megtörténjen. Olyan szinten örült a dolognak, hogy alig bírtam lebeszélni őt magáról a szerelmi aktusról (én nem kívánom magát a behatolást, minden más mehet).


Szóval én csak azt tudom mondani, hogy esetleg megpróbálhatod meglágyítani a szívét azzal, hogy elmondod neki, mennyire fontos neked, milyen sokat jelent, hogy veled van, hogy segít mindenben, hogy szeret titeket. Ölelés, puszik, csók, és be fog indulni, ne aggódj! Mondd meg neki, hogy attól még, hogy ott van a baba, ő még nyugodtan kényesztethet, abból a babához nem jut el semmi, nem tud róla, hogy mi történik, csak hangokat hall, amit mikor már kibújt, ugyanúgy fog hallani, sőt, talán még meg is nyugtatja őt! ;)


Nem hiszem, hogy tönkremenne a kapcsolatotok emiatt, hiszen látszik, hogy félti a babát, vagy is nagyon szereti már most. De vezetgetheted, irányítgathatod azzal, ha te bújós vagy, hízelegsz neki, stb.


Szép babavárást!


24 h km

2012. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Drága Médea,milyen szerencsés vagy.

Én pl.elmondtam a páromnak,mennyire szükségem van Rá,az intimitásra,nem magára a fizikai élvezetre,mégsem...semmi sem használ,nincsenek gyenge pillanatai,nem hagyja magát,csak hajtogatja,hogy nem lehet.. Szóval nálunk pl.minden próbálkozás kudarcba fullad.

2012. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!