Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 32. hét környékény...

Betöltött 32. hét környékény hogy álltatok a súlygyarapodással? Mennyi az a min. Súly, ami a baba "miatt" van? (baba, magzatvíz, méhlepény. Stb) Innentől még kb mennyi várható?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok védőnői mérse alapján +15 kiló, saját mérésem szerint +18 kiló, ami 2 hete stagnál. Jó lenne, ha így maradna, de számítok még min.4-6 kilóra. A "nagy" lányommal 30 kilót híztam, ebből 12-t az utolsó 2 hónapban, nem t.um mennyit számít, hogy ő téli baba... és az, hogy most kukis van a pociban... de már nem egész 6 hetem van a szülésig, így bízom a legjobbakban :D
2012. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az, hogy mire számíthatsz, nagyban függ sz.tem az eddigi súlygyarapodásodtól. Ami tényleg a baba miatt van a végére sz.tem nagyjából 8-10 kilóra tehető.
2012. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32 hetesen 10 kg-nál jártam, 41 hetesen szültem, akkora 17 kg lett belőle! Szülés után, ahogy haza jöttem, már lement 7 kg, azóta több is!
2012. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én +13 kg-nál tartok, de nagyon vizesedek, ezért sószegény diétára fogtak. szerintem ha nem lenne ennyi visszatartott víz, jóval kevesebbet mutatna a mérleg.

Boldog babavárást.

33. hkm

2012. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szombaton töltjük a 32 hetet. Én kevesebb vagyok 2,3 kilóval mint a terhességem elött.


Szerintem rám is feljön az utolsó hetekben pár kiló.

2012. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, eddig +17 kiló. Lányommal 20 kilónál többet híztam, most sem lesz kevesebb. Nem tudom mitől, nem eszem sokat, lányommal télen voltam terhes, most nyár van is kisfiút várok, mégis ugyanannyit hízok kb. De lement lányom után is, remélem most is lemegy.

Mikor a lányomat szültem, közvetlen a szüléssel 8 kiló ment le. A többi meg szülés után 6-7 hónappal magától, bár igaz, enyhén diétáztam is.

2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



Én eddig kb 4 kilónál tartok, viszont az elmúlt napokban szinte semmi étvágyam nincs. Alig eszek valamit, főleg gyümölcsöt.



A fiammal 9 kilót híztam, ami egyből le is ment.

2012. aug. 2. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
gratula! ez minden kismama álma! legalábbis az enyém! és nekem már csak álom marad a 9 kiló hízás! :) első voltam
2012. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33hetes vagyok ma, eddig 7,5kg jött fel, kb havonta 1. Mióta ilyen meleg van nem sokat eszem, de 4napig rámjött valami és zabáltam egész nap, mégsem híztam egy grammot se pedig őszintén féltem ráállni a mérlegre :-D De amúgyis csak hasra és mellre szedtem fel, ha valaki hátulról meglát, nem mondja meg hogy itt egy baba lapul :-) Bármennyit hízok még a végére, szerintem max egy kis hurka marad a pocimon az meg majd lemegy :-)
2012. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Hasonloan vagyok mint te. Az elso fiammal 10 kg-t hiztam de a vegen nagyon vizesdtem.

Most a masodik fiamat varom 32.hetet toltottem szerdan es tegnap mertek, 5 kg-t hiztam eddig.

Mostanaba nekem sincs semmi etvagyam,nekem is foleg a gyumolcsok mennek.

A fiammal is kb ennyi idosen kezdodott az etvagytalansag

2012. aug. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!