Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig mozgott ma a babám,...

Alig mozgott ma a babám, mitől lehet?

Figyelt kérdés
31. hetes vagyok, harántfekvéses a kis pocakmanó, de ma szinte alig mozgott. Lehet ez ettől a szeles, viharos időtől?kicsit félek, nem tekerte-e magára a köldökzsinórt:(
2009. júl. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A pocakodban is nagyon érzékeny a babád, frontokat érzik is. Vannak babák, akik ilyenkor nagyon aktívak, másak azonban lapítanak, akár napokig is.
2009. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ne képzelj ilyen dolgokat!!

Hidd el jól érzi magát odabenn! :) Az enyém se sokat mocorgott ma :)

Beszélgess vele, simogasd a pocakod, hallgassatok zenét:) Különben a nap 90%-át átalusszák kb. a 24. hét óta és biztos, hogy érzik a frontokat is.

Fog még eleget "gyötörni" az elkövetkező 9 hétben.. Néha olyanokat kapok, hogy csillagokat látok :)

Nyugi, nyugi, nyugi!! :)

38+2 hetes kismama

2009. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, estére beindult a kisasszony:)és régóta nem aludtam ilyen jól, gondolom köszönhetően a lehűlésnek!és reggel már a szokásos "focizásra" keltem, úgy látszik tényleg frontérzékeny a bébi.
2009. júl. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!