Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen nem baj, ha ma még...

28 hetesen nem baj, ha ma még nem mozgott a babám?

Figyelt kérdés
Kis virgonc egyébként,egy nap minimum 4-5 alkalommal érzem,de ma egyáltalán nem.Még nem baj ugye ha egy nap nem érzem mozogni?
2011. máj. 7. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, azert bokdosd meg szerintem, vagy egyel egy kis csokit, hatha megmozgatja. En 28 hetesen nem birtam ki, hogy ne erezzem.

Ha a trukkozes ellenere se erzed, akkor menj be a korhazba. Inkabb 1000x feleslegesen, mint hogy egyszer tenyleg baj legyen.

2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem épp ma mondta a védőnő hogy ha 2 napig nem érzem akkor a 3dik nap azonnal szóljak neki és néznek rögtön szívhangot.és ha utánna kell uh t.ne izgulj próbálj meg nyugalomba lepihenni és figyeld akkor.vagy a jól bevált csokit próbáld ki attól mindig bepörögnek.
2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A védőnőd nagyon okos. Ne várj két napot! Amint fura, h nem mozog, akkor trükközés és ha az sem használ, akkor irány a kórház. Egyébként, ha elég elfoglalt voltál, akkor lehet, h kevesebbet és gyengébben mozog. De biztonság kedvéért inkább nézesd meg.
2011. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,mindenképp próbálom bökdösni.Ha nem baj még agy kérdés ami nagyon aggaszt:Ma reggel nézegettem a hasamat,semmi folt,semmi nem volt rajta,délutánra meg a köldököm felett mint a striák ilyen lilás volt foltokban a hasam de elég erősen.Most pár órára rá eltűntek.Ez mitől lehetett?Van összefüggés,hogy ma még nem mozgott??LÉGYSZI ÍRJATOK!!!!!!!
2011. máj. 7. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nap még nem gáz, de kettőt ne várj. Én folyton felébresztettem, ha csak egy fél napot nem éreztem. Csoki, kóla (nem sok). Feküdj hanyatt, és picit rázogasd a pocid, "kopogj" be hozzá nyugodtan.
2011. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Ne izgulj, nincs semmi gáz. Nekem volt olyan, hogy olyan lila folt volt ott, hogy még fájt is, pedig nem ütöttem meg. Pár óra múlva el is múlt. A dokim erre azt mondta, mindenkinek máshogy viseli a bőre a méh elváltozásait.

2011. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar több helyen leírtam. A legjobb modszer arra, hogy biztosan megmozduljon a baba, ha jeget húzol végig a pocakodon. Én sokszor nem tudtam felébreszteni a pocaklakomat, viszont a jég vagy valamilyen fagyos dolog csodakra képes! Nyugodj meg! Ez a legfontosabb. Ha nem érzed a jég ellenére sem, akkor én bemennék a korhazba egy szívhang figyelésre. Valoban inkabb 1000x fölöslegesen!
2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok és elég lustácska a baba mostanában, főleg este mocorog. Van itthon pár ezer forintos Doppler szívhang hallgatónk és amikor már nagyon unom, hogy nem mozdul, ráhallgatok :)
2011. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bökdöséssel sikerült felébresztenem (nehezen) de sikerült.Igaz,hogy nagyon nagyon lent mozgott és kicsiket.Jégkockát is kipróbálom,csak csinálnom kell még:)

Köszi a válaszokat!!!!

2011. máj. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!