Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel ütitek el az időt...

Ti mivel ütitek el az időt ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Aki nem dolgozik, és otthon van, mit csinál? Borzasztóan utálom ezt a hőséget, nem lehet csinálni semmit. Szeretnék sétálni, nézelődni a belvárosban, de a meleg miatt nem mozdulok ki.

27 hkm


2012. aug. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáljuk túlélni. van egy két éves manóm azzal szoktam játszani nemezek pihenek alszom s várom hogy végre aug. 20 ka legyen hogy végre hűvösebb idő köszöntsön be mert még sétálni se lehet

11H 1 nap

2012. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindenfélével elfoglalom magam: összeírom, hogy mi kell a babának és nekem, és ebből mi van meg, melyiket hol fogom beszerezni, neten utánanézek, hogy hol a legolcsóbb. Készítek egy hétre előre étlapot, hogy ebédre, vacsira mit szeretnék főzni, ehhez összeírom a listát, hogy mit kell bevásárolni. Kisuvickolom a konyhát, wc-t, olyan helyeket, amik még sosem láttak engem, vagy a porszívót. :D Kutyát sétáltatok, megfésülöm a szőrét, játszom vele. Sorozatot nézek. Gyakorikerdeseken lófrálok egyik témából a másikba. Rajzolok. Írok. Olvasok. Kidíszitem a terhesnaplómat. Átrendezem a ruhásszekrényeinket. Kimosom a függönyöket, ágyneműket, törülközőket. Segítek anyósomnak főzni (ha éppen ő akar ebédet/vacsorát csinálni, bár nem nagyon szokta engedni, hogy segítsek, inkább leültet a tévé elé, vagy játszom az ő kutyáival: egy németjuhász és egy csivava). Olimpiát nézek. Iwiwre töltök fel új képeket, nézegetem mások új (vagy régi) képeit. Blogolok. Karinthy-t olvasok.


Jól elvagyok, azt hiszem. :)


24 h km

2012. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes! :) A 24. hétre én is átrendeztem a szekrényeket, összeírtam a listát, kiszíneztem, kinyomtattam, lefűztem, rendeztem az eddig beszerzett baba dolgokat, de most valahogy már kifáradok mindenben.

Minden nap megfőzök, összepakolok, néhány naponta takarítok (porszívó, felmosás stb. ) ha kell mosok, vasalok, de ebben a hőségben a napi fontos teendőkön kívül semmire nincs erőm.

Már legszívesebben a babaruhákat mosnám, vasalnám, de az még olyan korai. :(

A napi menü készítése jó ötlet, szerintem én is fogok csinálni! :)

Bár csak lenne már legalább szeptember...!!


Boldog babavárást!

2012. aug. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!