Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ütitek el az időt 1 év...

Mivel ütitek el az időt 1 év körüli babátokkal, ha ilyen melegben csak este mozdultok ki?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki egy napotok?
2011. aug. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

7kor kelés, 8 reggeli, 9 bevásárlás, árnyékos játszón egy kis szaladgálás, 11-től alvás, változó, h meddig, mert a nagy melegtől nem tud aludni rendesen, így kb fél1-1. ebéd, utána mivel már nem tudtam mit kitalálni felállítottam a szobába a medencét(panel, 3. em, egésznap az erkélyre tűz a nap) abban pancsol, kiszáll, pancsol, kiszáll, takarítani kell utána az tuti, de legalább el van, nem nyűglődik egésznap. 5-6 körül lemegyünk a szökőkúthoz, pancsol még egy kicsit, 7-fél8 feljövünk, vacsi, 8-fél9 fürdés, utána alvás.

Sajnos jó módszer nincs erre a melegre, mert mi egész du. lent szoktunk lenni, hogy futkározzon és nagyon nehezen visel a meleget, jobban szereti a 20-23 fokokat, de ez itt sajnos elképzelhetetlen amikor kint 50 fok van:(

2011. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi is 3. emeleten lakunk :(

De az én fiam ennyi idősen még nem szaladgál stb.

2011. aug. 26. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanolyan napirenddel vagyunk, mint első, az alvásokat tekintve.

Nálunk az ebéd utáni játék sajnos nem lehet vizes mert kisfiam nem szeret pancsizni, fürdetés is csak egy gyors zuhany, különben hisztizik :( Mi legozunk, vonatozunk, mindenféle járműve van, azokat tologatja meg én is vele, szóval elég egyhangú, de szerencsére már csak egy hét, sosem vártam még ennyire az őszt :))))!


Ja, 8. emeleti panel, nappaliban 32 fok, ő szobájában 33..

2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhhh téged sem irigyellek.itt is 30 fok van,most is.Én is várom már az őszt de nagyon :D
2011. aug. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!