Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen ha úgy érzem...

26 hetesen ha úgy érzem folyik a magzatvíz akkor valami oltári gáz van?!

Figyelt kérdés

csurom víz a bugyim, de nem tuti hogy a víz az..

mostanában sok folyásom is van..

a baba sokat rugdos, és kicsit mintha kicsit fájna a hasam



2012. aug. 3. 13:32
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%
Mért is nem vagy még dokinál?
2012. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
50%
Reméljük csak nagyon megizzadtál a melegben, de azért ha nagyon gyanús,akkor tényleg irány a doki!!!
2012. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha folyik a magzatvíz akkor az szülés, de ne gondolj a legrosszabbra rögtön! Nekem azt mondták a kórházban amikor éjjel felkeltettem a nővérkét (befektetettek túlhordás miatt), hogy lehet folyik a magzatvizem, hogy feküdjek a hátamra tegyek magam alá egy zsepit és ha átázik az magzatvíz.

Elviekben van valami betét is ami elszíneződik, ha magzatvíz éri (nem láttam csak hallottam róla), de ha nagyon aggódsz akkor az a legjobb, ha bemész a kórházba. Tudod inkább 100X feleslegesen...


Szorítok, hogy csak folyás legyen (terhesen nekem is sokszor volt erős folyásom, semmi extra csak mintha bepisiltem volna...szóval ez sem szokatlan)

2012. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
80%
Ja és még annyi, hogy van olyan is, hogy szivárog a magzatvíz, de nem indul be a szülés ilyenkor be kell feküdni a kórházba...szóval ha nem vagy biztos magadba a legjobb, ha bemész a kórházba.
2012. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
80%
Ez lehet folyás,ám én a helyedben már a dokinál lennék...2gyerekes+32hkm
2012. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

beraktam egy tisztaságit és várok mi lesz....

remélem nem a baba az eléggé nagy baj lenne

2012. aug. 3. 13:41
 7/56 A kérdező kommentje:
párom 30 perc múlva ér haza kocsival addig összeszedem magam és várok mi lesz
2012. aug. 3. 13:42
 8/56 anonim ***** válasza:
16%

Vársz? Mire? Hogy 26 hetesen megszülj?

Már régen hívni kellett volna egy taxit és berohanni a kórházba vagy az orvosodhoz.


Inkább menj feleslegesen, mint hogy 26 hetesen beinduljon a szülés. Vagy nem értesz egyet?

2012. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

egyetértek, de ne hurrogjatok le első baba nem vagyok tisztában a dolgokkal.

jön apa és indulunk a kórház 10 percre van

fáj a hasam

2012. aug. 3. 13:46
 10/56 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha tényleg magzatvíz, akkor az igen nagy gáz. De nem lehet, hogy tényleg csak megizzadtál, plusz erős folyásod is van? Folyni nem érzed, csak a bugyid vizes? Nekem mikor megrepedt a burok, onnantól kezdve nagyon erős fájásaim lettek, (már előtte is voltak, de csak gyengék, onnantól erősödtek és sűrűsödtek), és konkrétan éreztem a csurgást, nem csak azt, hogy vizes leszek. Persze mindenki más. Ha úgy érzed, hogy gond van, akkor jobb orvoshoz menni.
2012. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!