Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bátorfi József doktorról mi a...

Bátorfi József doktorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hajdú Krisztina genetikus, szülész-nőgyógyásszal dolgozik együtt.

Hallottatok már róla?


2012. aug. 3. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Ő is profi,és nagyon szimpi.Amikor a Hajdu doktornő csinálta nekem a CVS-t-márciusban-a Bátorfi doktor "asszisztált" neki.Ő kente le a hasamat jóddal,takarta le,fogta a kezem stb.Nagyon jó választás Ő is!
2012. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon magas lett az AFP-m és akkor rohantam az Istenhegyi útra. Bátorfi József vizsgált meg és mondhatom, hogy nagyon profi, nagy szakértelemmel bíró orvos. Amikor a saját dokimnak mutottam az ottani leleteket, még ő is mondta, hogy "Ja, a Bátorfi Józsi csinálta, akkor ha ő nem talált semmit, akkor minden rendben van!" Szóval nagyon elismert a szakmájában!!! Ja, és teljesen egészségesen született a kislányom a 3,2 MOM ellenére :-)))

2012. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nála voltam a 18. heti genetikai uh-on a MÁV kórházban. Mindent rendben talált.

Alacsony afp miatt (0,5) és a korom (36) küldtek genetikai vizsgálatra.

Amniocentézist nem vállaltam, épp azért, mert a doktor úr rendben talált mindent.

Erre most 21-22 hetesen a nőgyógyászom mégis ragaszkodik, hogy csak és kizárólag a Hajdú Krisztina doktornő is vizsgáljon meg, mert ő a profi.


Jövő hétvégére kaptam időpontot hozzá, de most megint bennem a félsz....

2012. aug. 3. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A Hajdú Krisztina, szerintem magyarország legelismertebb genetikusa. A Bátorfi doktor ő melette dolgozik, az istenhegyi úton. Nekem Ő csinálta a CVS-t egy hónapja, és a Hajdú Krisztina "aszisztált" neki. Szerintem vér profik mind a 2-en.

2012. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. vagyok.Nálam meg pont fordítva volt,minta 4. válaszolónál...láthatod,kedves kérdező,hogy szinte mindegy is,hogy melyikőjükhöz mész.Az tény,hogy a Hajdu doktornő vérprofi genetikus,még az én nő nőgyógyászom is nála volt,amikor 38 évesen terhes volt a 3. babájával(ő csinálta neki az amniot).Én még 2 hete is Hozzá mentem,hogy még 1x nézze meg-a nagy,28.-30.heti UH alkalmával-a pici lányomat.Nyugi,biztos,hogy minden rendben lesz,ám több szem(pláne,ha ilyen jó szakemberekről van szó)többet lát.
2012. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zoé80 válasza:

Istenhegyen voltam nála 12 hetes genetikai ultrahangon.

Kedves, korrekt,alapos, segítőkész.

Szülést nem vállal.

2013. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak.Ez a kérdés már 5 hónappal ezelőtti,azóta már-valószínűleg-túl van a kérdező a szülésen is.
2013. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!