Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddih lehet...

Andiciccca kérdése:

Szerintetek meddih lehet bicajozni terhesen, most27hetes vagyok, most már nem szabadna?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nézd én még 7 hónaposan is bicikliztem. Persze nem a maratont, és nem is gyors tempóban. A boltig, postáig mentem és olyan tempóban ami még kényelmes volt. Semmi bajom nem lett és a picúrnak sem.
2012. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok orvos nem rajong az ötletért. A bnőm 40. hétben is bizajozott, semmi baj nem történt.
2012. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ügyetlen vagyok, állandóan estem-keltem, terhesen meg valami katasztrófa volt az egyensúlyérzékem.Ezért én már 3 hónapos terhesen elpakoltam a bicómat, és mindig a szívroham kerülget, ha nagy pocakos nőket látok biciklizni. _Mindig arra gondolok, hogy persze, az esetek 99%ban nem történik baj, de mi van, ha pont most esik le a nyeregből?
2012. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bicajoznék..De a szomszédomban is egy csaj nemrég szült állítom az utsó pillanatig bicajozott.Igaz 5.gyereke lett..
2012. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is bicajoztam szülés előtt 2 héttel parancsoltak rám hogy ne tegyem.Semmi bajom nem volt tőle.Mindig azt mondtam hogy könnyebb bicajozni mint kilométereket gyalogolni.Ha sokat sétáltam majd leszakadt a hasam alja.
2012. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

36+6 hetes kismama vagyok, két napja még bicajoztam, de az volt az utzolsó,mert már nem esett jól, lejjebb jött a baba is, és már egyáltalán nem volt kényelmes.

Barátnőm a 38. hétig bicajozott!!

2012. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még a 39. heti nst-re férfivázas biciklivel mentem, pedig akkora hasam volt mint egy hordó.
2012. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zita85 válasza:
Szerintem addig bicajozz,ameddig csak jól esik!!!!:)
2012. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!