Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes kismama vagyok, ha...

4 hetes kismama vagyok, ha egészséges a terhességem szabad bicajozni?

Figyelt kérdés

mindenhová azzal járok...

vagy le kell mondanom róla ezentúl?


2012. febr. 26. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Elméletileg lehet, viszont nem ajánlatos, mert a terhesség alatt jellemzően rosszabb lesz az egyensúlyérzék, így nagyobb az esés valószínűsége.
2012. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, amíg nem zavar a pocakod és jól vagy, nyugodtan. Viszont én félnék egy esetleges eséstől.
2012. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos. Nekem is nehéz megszokni a gyaloglást(amúgy is utálok gyalogolni), mert én is bicajoztam mindenhová, de baba érdekében mindent.
2012. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan biciklizhetsz.Én is bicikliztem,mikor már éreztem hogy zavar a hasam akkor abbahagytam.A védőnőm se mondta hogy nem lehet.
2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 39 hetesen férfivázas bicajjal kellett, hogy elmenjek ctg-re... Hatalmas volt a pocakom, de semmi baj nem volt.
2012. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!!Ha nincsen orvisi ellenjavallata,akkor egész nyugodtan biciklizz:-)Semmi bajotok nem lesz,arra egyébként tényleg vigyázz,nehogy eless,inkább óvatosabban,lassabban,de nem kell lemondanod róla.Én holnap töltöm a 37 hetet,és még a védőnőhöz holnap is bicóval fogok menni:-)Én egyszerűen nem bírok gyalogolni,nagyon keményedik a hasam,hatalmas a pocaklakóm,már most 4 kiló felettinek saccolják,de ezerszer kényelmesebb kerékpáron,mint gyalog.A védőnő sem mondta,hogy nem lehetne.Egyébként úgy is fogod érezni,mennyit bírsz.Az első kislányommal is az utolsó hétig bicikliztem,semmi baj nem volt,4330 grammal,41 hétre született.

Boldog babavárást kívánok!!!!

2012. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kismamatornára járok és ott a szülész-gyógytornász nem ajánlotta. azt mondta h a bizikliző lábhajlítások a pocak irányába összehúzódást okozhat, valamint a nyereg nyomhatja a hüvelyt, ami szintén görcshöz vezet.Épp pénteken kérdeztem meg.
2012. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

hát akkor azt hiszem megkérdezem a nőgyógyászomat ha majd megyek hozzá, hogy mi lesz a legjobb

fifti-fifti válaszokat kaptam :)

2012. febr. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!