Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most akkor hogy is van? 32...

Ez most akkor hogy is van? 32 hetesen 2100 a méhszáj 36 hetesen meg 3000?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges én már kezdtem örülni hogy majd hamarabb fogok szülni ez a második baba az elsőt túlhordtam 10 nappal nem szeretném megint ezt végig játszani!

2012. aug. 5. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Ilyenről még nem hallottam!!!!!
2012. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én sem ez az érdekes pedig magán dokihoz járok egyébként megsem vizsgált rendesen mert sietett!Hát nem tudom...
2012. aug. 5. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, az elsőt elmérte...
2012. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt, pont h fordítva kellene lenni. 2. terhességnél meg abszolúte lehetetlen, h 36. héten csak 300-res a méhszájérték, gyakorlatilag ilyen teherbesés előtt a méh állapota....:S Valamit odafirkantott, nem is tudta mit, lhet máshol jártak a gondolatai...Nálam is volt ilyen, hogy április 25-én voltam dokinál, a köv. "találkozás" dátumár meg beírta április 28-ra...Otthon vettem észre, úgy kellett visszahívnom, h most akkor mikor is kell mennem...?
2012. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haha, ilyen nekem is volt. 36 hetesen c2111 volt, 38 hetesen c3100. :)
2012. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem. Otthagytok többezret egy alkalommal a magándokinál és megsem nézitek a papírt hogy mit ír rá? Nekem ha lenne fogadott orvosom és otthon látnék meg valami bődületes elírást, ráadásul ilyen nemtörődöm vizsgálat után akkor már mennék is vissza és kicsapnám a hisztit hogy nem ezért fizetek. Pontosan azért ilyenek az orvosok manapság mert hagyjátok magatokat. De ha nemis fizetnétek érte külön akkoris kijárna a rendes ellátás!
2012. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Nekem nem volt fogadott dokim. :)
2012. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!