Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ha meglesz a baba?

Mi lesz ha meglesz a baba?

Figyelt kérdés
Az én férjem sokszor megsértődik ha nem kívánom a szexet,pedig heti két-három alkalommal együtt vagyunk.A cicim nagyon érzékeny,és nem érti meg,hogy szinte fáj ha hozzáér.Az utóbbi két hét alatt kétszer is megríkatott ezért.24hetes vagyok,és nincs olyan nap,hogy valami apróság miatt ne duzzogna,ami a szexel kapcsolatos.
2009. júl. 19. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szülés után pedig nagyon sok nő hónapokig sem kívánja a szexet. Ha fáj, kellemetlen, vagy nem egész egyszerűen nem kívánod, elégítsd ki orálisan.
2009. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

mi lesz? az lesz, hogy majd erőlteti az együttlétet, és te meg majd beadod a dereked, már csak azért is, hogy békén hagyjon. És akkor jönnek a komplikációk, fertőzések, stb stb.


Már most állítsd le, mert ettől akár külön is mehettek. Nem értem azokat a férfiakat, akik a szexben nem foglalkoznak azzal, hogy a párjuknak mi a jó, és mi nem.

El kellene vele beszélgetni.

Még bevetheted azt is, hogy (nem tudom csináltok-e, mert nem mindenki) orális szex közben harapd meg (ne túl nagyon, de ne is finoman), és amikor jajjgat, akkor vágj vissza. Ugyan úgy, ahogy neked beszól, vagy veszekszik amikor a melled fáj.

2009. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

részvétem a férjed miatt.

ha nem változik e téren (nem hinném, hogy fog) akkor valószínűleg tönkremegy a kapcsolatotok.

2009. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőhöz még hozzátenném: vagy esetleg ő maga elégítse ki magát. Nehogy már megszakadjon a szívünk, szegény férfiak, szex nélkül, jajajajaj.... gondolom ivarérettségük óta volt már olyan időszak amikor nem volt barátnőjük, na, akkor is csak túlélték! Azért ennyi lemondás csak belefér egy normális lelkületű férfi életébe, nem? Ne hagyd magad ezen felhúzni és főleg ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta. De a kapcsolatotokkal komoly gondok vannak, lesznek, ha ez így marad... sajnálom... legalább a 9 hónap alatt megérdemelnénk egy kis nyugit, nem még erőltet is, akinek támogatnia kellene. Sokat kell még nyelned ha a házasságodat egyben akarjátok tartani:(
2009. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Lett volna az én férjem a párod, mi 7 hét után nem szexeltünk + 6 hét utána!:-)))))

És most sincs mindig kedvem, első a baba!

2009. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszeld meg vele, hogy ez neked sem lelkileg legfökeppen pedig testileg nem jo, kerdezz ra, hogy neki van e abban elvezet, ha a parja nem hogy nem elvezi, de egyenesen szenved a szextöl. Ne tettess semmit, ha nem esik jol bizony mondd meg, vagy utalj ra akar "közben". Majd lecsökken a lelkesedese, ha nem akkor valoban nemnagyon erdeklik a te erzeseid... Csak annyit meg hozza, hogy a sogornöm lombikos, ök egesz terhesseg alatt söt elötte mar 2 hettel nem szeretkezhettek. Örüljenek a ferjeink, hogy azert neha csurran-cseppen valami :)
2009. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisse eretlen a pasi az emberi kapcsolatok teren, az tuti, ha ezt nem eri fel ep esszel, akkor nagyon alacsony szinten mukodik az iq-ja.
2009. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Húú, nagyon jó válaszokat adtatok csajok!!!!!!!!

És még te sírsz ( érzed rosszul magad), amiért ilyen önző párod van. Én elgondolkodnék a helyedben. Állj a sarkadra!!!

2009. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, belehalnék, heti 2x? Most vagyok a 33. hát végén, én a férjemet ezért kinyírnám - ha épp lenne erőm hozzá. Micsoda önzőség. Egy kapcsolatban nem jó, ha bármit is erőltetünk, adj és elfogadj, míg az jól esik. Mi egyetlen alkalommal voltunk együtt, de nem ment egyikünknek sem. Megváltoztak odalent a dolgok, de más módszerrel azért lehet jó. Mikor egymásra sikerül hangolódni, szeretgetős, masszírozós relaxálós estét rendezünk. Nálunk bejött, orálisan az egyetlen mód, ha épp jól vagyok, nem vagyok hulla pl. és mindig megvárja, hogy én kezdeményezzek. Beszélgess el vele, mert sztem muszáj! Ne félj, mindenképp meg kell értenie.
2009. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: azért figyelj, mert a fertőzések, túlzott vadulás komoly gondot okozhat. Erről is mindenképp beszélj vele!
2009. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!