Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja zsibbad a jobb kezem,...

3 napja zsibbad a jobb kezem, főleg 3 ujj. A doki szerint ha meglesz a baba, elmúlik a zsibbadás. Lehetséges ez? 39+1 hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
igen,el fog múlni.nekem hosszú hetekig úgy zsibbadt,hogy konkrétan 5ből 2 ujjamat éreztem.
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szules utan 1 het mulva minden elmult.Zsibbadas es en tiszta vizes voltam, az is lement hamar.Konnyu szulest
2011. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 porcukormókus ***** válasza:

7hete szültem, de még mindig érzem kicsit a zsibbadást a kezemben. Pedig a víz már régen lement rólam, nem tudom mikor fog elmúlni teljesen.

Nekem a is a jobb kezemen zsibbadt 3ujjam.

Könnyű szülést!

2011. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, akkor megnyugodtam. egészen hihetetlen h ez is "tünet" és el fog múlni.
2011. júl. 31. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
szerencsések közé tartozol nekem 18 hetes kortól zsibbadtak az újjaim. 24 hetes terhesen már fogni alig bírtam, volt hogy a férjem öltöztetett. sajnos ez midn a víz miatt volt. végül 32 hetesn császároztak sos-ben. mondjuk nekem súlyosabb volt a zsibbadás, de egy olyan 2 hónap és elmúlt teljesen. a császár utáni napokban ahogy ment le a víz már érezhető volt a javulás.
2011. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy a vizesedés miatt van. Szintén 3 ujjam zsibbad a jobb kezemen. Azt is mondta, hogy ez csuklótáji alagút szindróma, és a víz nyom valami idegszálat. Hiába tartom a gyümölcsnapot meg a sószegény diétát amit előírt, nem nagyon hatásos. Remélem, miután megszületik, gyorsan elmúlik. 38 hetes kismama
2011. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én próbálom tornáztatni, hátha kevésbé fog zsibbadni, de eredménye nincs.
2011. aug. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!