Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek még a 40. héten is...

Akinek még a 40. héten is zárt méhszájat állapitottak meg, az mennyi idöre szült?

Figyelt kérdés
Ma lettem 40 hetes,cg2000 az értékem. Mire számithatok? Bizhatok a csodában hogy azért bármikor elkezdödhet? =)
2009. júl. 19. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 39+4 voltam mikor az orvos megvizsgált és akkor még zárt volt a méhszáj. Mondta is, hogy ebből egy héten belül még tuti nem lesz baba, meg hogy gondolkodjak el azon, hogy következő hét hétfőn mi legyen az nst után, mert ha minden rendben lesz, akkor eldönthetem, hogy megindítsák vagy ne. Másnap este folyt el a magzatvíz és harmadnap megszületett a kisfiam.
2009. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pont egy héttel később szültem, mint a kiírt időpont. Előző nap még hazaküldött a doki, mert teljesen zárt volt a méhszájam. Ez volt reggel és este kezdődtek a fájások. A vége császár lett, mert nem tágultam rendesen és gondok adódtak.
2009. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia


én 1hétel kiírt elött tejesen zárva voltam,így folyott el a magzatvizem.5óra múlva kezdtem tágulni.

szerintem ne izgúlj, mint az elöző válaszokból is látszik, nem ezen múlik.

sok boldogságot

2009. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia én a terminusom napján ugyanígy 2000 voltam, 40+3 napon délelőtt pedig már majdnem két ujjnyira voltam nyitva. A magzatvízvizsgálat indította be a fájásokat aznap.

Úgyhogy bármikor :) Valaki teljesen zárt méhszájjal kezd vajúdni.

Könnyű szülést és jó egészséget nektek!

2009. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek,biztatóakat irtatok! =) Minden percben azt várom,hogy a következö legyen az,hogy menni kell...az idegszálaimat tépkedi már a Babóm! =)
2009. júl. 19. 17:31
 6/6 Adri baba ***** válasza:

39+1 napra szültem

Kedden voltam vizsgálaton telesen zárt voltam már időpontot kaptam hogy mikor kell majd befeküdnöm.

Szerdán Nst..semmit nem mutatott

Csütörtök 13:15kor megvolt a lányom...

2009. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!