Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Terhesség lehet vagy...

S. O. S Terhesség lehet vagy csak bélmozgás?

Figyelt kérdés
Egy ideje olyan érzésem van,mint ha apróbb rúgásokat éreznék az alhasamban. Pár hete eléggé el van nehezedve az alhasam,és fáradékony vagyok. Mivel molett vagyok ezért hízást nem figyeltem meg.Fogamzásgátlót szedek ezért idáig nagyon félve gondoltam csak a terhességre,bár gondoltam arra is,hogy csak bélmozgást érzek,de az apróbb "rúgásokat" egyre gyakrabban érzékelem.Nagyon aggódok,mivel PCOS vagyok,dohányzom és pár hete egy családi összejövetelen ittam is szeszes italt. Ha esetleg terhesség lenne akkor baja lehet a babának? Esetleg valaki járt hasonló helyzetben? Szerintetek lehet terhesség vagy csak túl aggódom a dolgot és bélmozgás? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
2012. aug. 5. 18:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azért helyesbítenék,mert nem csak az alhasamban érzem az apróbb "rúgásokat" hanem van,hogy feljebb is ezért gondoltam bélmozgásra.
2012. aug. 5. 18:25
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen...és akkor miért nem tesztelsz?
2012. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha maradt ki mensid akkor már észrevetted volna hogy baba van, mert legalább 4-5 hónapos terhességnél kezd el rugdosni a baba. ha nem maradt ki mensid akkor csak bélmozgás. amúgy meg igen az alkohol és a dohányzás károsítja a magzatot
2012. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
a menszeszt nem írtad. van rendesen? mert ha télleg rúgást érzel az legalább 4 kimaradt mensi... szóval én nem hiszem, hogy terhesség lenne.
2012. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
a mensim kevesebb mint szokott de idáig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget,mivel fogamzásgátlót szedek...olvastam most pár helyen,hogy fogamzásgátló mellett megjöhet még ha terhes is az ember...jajj remélem tényleg csak bélmozgás...
2012. aug. 5. 18:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy tesztet akár most is. ha már tényleg rugásokat érzel akkor annyi HCG van a szervezetedben hogy akármikor kijelzi a teszt a 2 csíkot. vegyél tesztet és csináld meg most!
2012. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
elképzelhető
2012. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltam pénteken, negatív lett. Keddre már kértem a dokihoz időpontot,azért biztos ami biztos.Ilyen bélmozgásom idáig még nem volt,első terhességemnél viszont már éreztem ilyeneket azért vagyok megijedve.Tudom,hogy a tesztnek ki kellene mutatni,de azért fő a biztonság.Nem mondom,hogy nem örülnék még egy gyermeknek,mert tervezünk a férjemmel egy kistestvért a lányunknak de azért még sem így,hogy dohányoztam és fogamzásgátlót szedtem.Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 5. 18:54
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
csak halkan megjegyezném, hogy a fogamzásgátló melletti dohányzásnak is meg vannak a maga (nem kicsi!)kockázatai...
2012. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
óóó kedves utolsó válaszoló...én meg halkan megjegyezném,hogy nem ez volt a kérdésem...és nem én vagyok az első ,sem az utolsó aki dohányzik fogamzásgátló mellett!
2012. aug. 5. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!