Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+5 (első terhesség! ) hkm...

16+5 (első terhesség! ) hkm vagyok, és szeretkeztünk a párommal, majd mondtam neki, hogy tegye a fülét a pocakomra. Hallott vmi mocorgást. Lehet hogy a picur volt, vagy csak bélmozgás volt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Itt most miért lényeges hogy szeretkezés után voltatok????
2011. aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hallani még szerintem ilyenkor nem lehet!
2011. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Kedves első! Szerintem azért írta a kérdező, hogy mikor történ a dolog, mert a szeretkezéssel gondolom valamennyire felzargatták a babót. Amúgy szerintem nem azt halhatta a párod, csak bélmozgást, nem hinném hogy szabad füllel lehetne is valamit hallani, főleg még pici a baba.
2011. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Elsővel egyetértek! Miért érdekes ebben e helyzetben a szeretkezés? De jó, hogy most már tudjuk, hogy ti csináljátok...
2011. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont azért,amit írt a harmadik. Köszönöm neki.
2011. aug. 9. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha már mozog, szex híján is megteszi. Ez valóban tök lényegtelen infó volt. Hallani még nem nagyon lehet hiszen olyan kicsi még hogy csak "úszkál" a magzatvízben. Ugyanilyen mocorgást hallhatsz ha meghallgatod a pasid hasát...
2011. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
ÉN meg úgy gondolom, hogy szeretkezéstől igen is jobban mocoroghat a baba, amikor voltam a dokinál uh-n akkor is hol fel kellett álnom, köhögni, hogy aktívabb legyen a baba. Ezért gondolom, hogy vannak helyzetek amitől úgymond kicsit felzargatod a babád! Hogy milyen rosszindulatú emberek vannak. Amúgy a harmadik voltam.
2011. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ja és gondolom a kérdező is azért írta oda azt az infót, mert gondolta ha a baba aktívabb, akkor lehet őt halhatta a párja. Az már más dolog, hogy szerintem se a babát halhatta, de mért ne kérdezhette volna meg?
2011. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm harmadik! :) sajnos mindenhol vannak rosszindulatú emberek. Nem kritikát kértem,hanem hogy tudnak-e választ adni.Neked sikerült. Még egyszer köszi
2011. aug. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!