Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » .29 éves vagyok velaxint és...

.29 éves vagyok velaxint és 0.5 rivotrilt szedek naponta pánikbetegségemre. Próbáltam csökkenteni de nem sikerül. Gyereket szeretnék, de igy?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt inkább egy orvossal,vagy orvosokkal kéne megbeszélni nem fórumozókkal...
2012. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosoddal kell megbeszélni, van olyan antidepresszáns, amit lehet szedni terhesség alatt. De a nyugtatókat ( rivotril, frontin stb.) nem szabad. Beszélj az orvossal, állítson olyan gyógyszerre, amit lehet szedni, semmiféleképp ne ess teherbe addig.
2012. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy tanácsot, én így nem vállalnám!

Mármint amíg teljesen helyre nem jössz!

Barátnőm pánikbeteg vágott bele a terhességbe.

A gyógyszereit beállították az igaz, de a hormonok miatt a gyógyszerek ellenére terhesen erősödtek a tünetei!

Amikor megszült még rosszabb lett. A pici nagyon hasfájós volt, alig aludt, sírt, a barátnőm kikészült, volt,hogy egy nap több rohamot produkált stb.

Most egy éves a pici, ő szedi a gyógyszereket, ő sem mondja magát, boldog, kiegyensúlyozott anyának. Sőt ő mondta,hogy eddig sajnos kevés dolgot élvezett az anyaságból a betegsége miatt és ha újracsinálná megpróbálna mindent,hogy előbb rendbe jöjjön, még ha évekbe is telne!

2012. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz. Erősödhetnek a tünetek terhesség alatt, szülés után meg még jobban a hormonok miatt. Mérlegelni kell és orvossal megbeszélni, ő hogy látja a dolgot. Én nem vagyok pánikbetek, csak depressziós, aki nem szedett gyógyszert rá sose. A terhesség alatt felerősödtek a tünetek, de még bírtam kontrolálni. Viszont sajnos súlyos szülés utáni depresszióba estem, itt már segítséget kellett kérnem. 1 évig szedtem a gyógyszereket, most megint gyógyszer nélkül vagyok. Nem mondom, h leányálom volt, azt szoktam mondani, h a "pokolból" jöttem vissza, de megérte. A gyerekemet nem adnám semmiért és csak annyit csinálnék másképp, h jobban felkészülnék lélekben a gyerekválalásra, hisz szerintem ez az élet legnehezebb és legcsodállatosabb feladata. Fontos, ha úgy érzed belevágsz, mindenféleképpen legyen segítséged, aki napi szinten tud melleted lenni az elején. Ha ilyen személy nincs, akkor szerintem is várj, amíg jobban leszel.
2012. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!