Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+1 hetes vagyok, már szoktam...

16+1 hetes vagyok, már szoktam érezni a buborékoló érzést nagyon ritkán (1-2 naponta), de most kb 2-3 napja nem érzek semmit, és még a hasam sem fáj (olyan kis menszis fájdalom), ilyen korban ez normális?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat, de nagyon furcsa, hogy nem érzek semmit, annyira akarom már érezni, hogy tudjam minden rendben van.

Ugye ebben a korban már nem történhet semmi rossz??


2012. aug. 2. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódd túl magad, semmi baj nincs ezzel. Az elején van olyan, hogy csak néha érezni a picit. Van hogy pár napig egyáltalán, azután megint érezni. Ő ott van és szépen fejlodik :)
2012. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugi! :)

Másodszor, gondolj bele, hogy most még rengeteg helye van a pocidban, úgyhogy attól még, hogy nem érzed, ő mozog, csak mondjuk nem a hasfaladat rugdalja, hanem beljebb van és ott ficánkol. Én a 15. héten éreztem először, utána egy teljes hétnyi szünet volt. Aztán a 22. héten volt, hogy két napig reggel meg este megbökött egyszer, aztán jónapot. Már tiszta pánikban voltam, meg görcsölni is kezdett a hasam, rohantunk az ügyeletre, a nő szívhangfigyelővel elkezdte keresni a szívhangot, erre akkorát rúgott a pöttöm, hogy lerúgta magáról a szívhangfigyelő fejét. :D

Szóval nyugi, ne aggódj, azért görcsöl a hasad, mert nő a méhed, hogy a bébid, mikor megindul a növekedésben, akkor ne "szakadjon" szét. :) Ha nagyon nagyon görcsölnél (mintha csikar a hasad) na akkor kell aggódni és ügyelet, de egy kis menszis fájdalom teljesen normális!


Szép babavárást!


24 h km

2012. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!