Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy élte meg a terheléses...

Ki hogy élte meg a terheléses cukor vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, hogy olyan lesz mint egy jó kis limonádé... hát jóval édesebb és szó szerint sziruposabb volt az egész. Még egész jól lement a lötyi, de az azt követő két óra nem volt túl jó, rosszullétekkel vártam ki a következő vérvételt. Nekem szerencsére nem jött vissza, de több kismamával találkoztam, akik már többedik alkalommal ültek ott és bíztak abban, hogy talán most bent marad.
2012. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű, az biztos.:) Én végig azt mondtam magamnak, hogy kakaót iszok... Így kicsit könnyebb.:) Amúgy nagyon érdekes, van olyan, ahol sajtot és zsemlét adnak cukros langyos víz helyett... Nem értem, hogy van ez, de ha ez is jó, akkor miért nem így van mindenhol? Mennyivel jobb...
2012. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk engedték, hogy tehetünk bele citromlevet, így viszonylag elviselhető volt.
2012. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én meg ihattam teával. nekem nem volt kellemetlen meg semmi, pedig én nagyon érzékeny vagyok az ilyen "meg kell inni porokra" de se rosszullét se semmi.
2012. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem egy citromot, félbevágtam, belenyomtam. Nem olyann vészes, rosszabbra számítottam. Aztán kiültem a közeli parkba olvasni, meg néztem a futókat, közben napoztam :) Meg elmentem a boltba banánért, meg csokiért :) Gyorsan eltelt az idő és a vizsgálat után, meg megettem a banánt, csokit. Jól is laktam :)
2012. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem tőle, de nem a cukros löttytől, hanem a vérvétel részétől, meg persze, hogy nem ehettem előtte és még utána sem 2 óráig.

Szerencsére nagyon pozitív élményeim voltak. Nagyon ügyes volt a vérvételt végző nő, a lötty is egész finom volt, nekem raktak bele valami citromos ízesítőt, így olyan volt mint egy jó cukros limonádé. Még az evésmegvonást is egész jól bírtam, igaz utána egyből benyomtam egy hambit + egy habrolót :)

Az eredmény is jó lett, szóval nekem csak jó élményeim vannak a terhelésesről.

36+3 hkm

2012. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj én mindkettőnél nagyon rosszul voltam, nem tudok éhezni terhesen, főleg a reggelit nem tudtam kihagyni. Nagyon szédültem és hànyingerem volt,
2012. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem könnyen lement a lötty,bár volt benne citrom is...miután megittam ,rá vagy 15 percre kicsit felfordult a gyomrom, de az is hamar elmúlt...rosszabbra számítottam...

25 hkm

2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk két lehetőség volt. Első VV után hazamenni és otthon tejet inni és kiflit enni.

A másik lehetőség, ott helyben az első VV után előttük meginni azt a löttyöt.

Én a tejet gyűlölöm, sajnos a tejeszacskót sem tudom megfogni, mert hányok tőle.

A cukros löttyöt otthon kipróbáltam, egy nyeletet ittam és pontosan fél napig nem tudtam kikelni az ágyból, olyan rosszul voltam.

Úgyhogy én csaltam.

Első VV után haza, megígérve, hogy tejet iszom, ehelyett kakaót ittam+ fél zsömle.

Így mentem vissza. Megkérdezték, megittam-e a tejet, mondom, igen, és ennyi...

2012. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tehettem bele citromlevet,kiültem a váróba egy jó könyvvel és kivártam a második vérvételt,semmi negatív mellékhatás nem volt.
2012. aug. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!