Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes a 2 és fél éves...

Érdemes a 2 és fél éves kisfiunkat magunkkal vinni 4D-re?

Figyelt kérdés

24 hetes terhesen megyünk majd 4D ultrahangra.

Nem tudom,hogy a kisfiunkat magunkkal vigyük e,el lesz e, érteni fog e belőle valamit?

Vagy addig inkább bízzuk a nagyira?


2012. aug. 6. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem fogja lekötni, még elég kicsi. de én magammal vinném. nálunk eljött a lányom és tátott szájjal nézte a babát, annyira aranyos volt. igaz, hogy ő 9 volt
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi elvittük a kicsit több mint két éves lányunkat, mert nem tudtuk kire bízni. Azt tudta, hogy a tesót fogjuk megnézni, de nem igazán érdekelte. Kb 10 percig bírta, bár ő alapból egy "kukacos" gyerek, utána apának ki kellett vinnie, mert már a helyemre akart feküdni. Apa szegény csak itthon tudta megnézni a dvd-t.
2012. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
barátaink elvitték,nem kötötte le,ugyanígy mint előző válaszolónál apukát megfosztotta egy élménytől,én ezek miatt nagyira fogom bízni.
2012. aug. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi összekötjük a kellemest a hasznossal. Jön a nagyi is. :-)

Éppen a fent írt okok miatt tesszük ezt, nem szeretném, ha a férjem kimaradna az élményekből. Anyukám még úgysem látott ilyet csak dvd-n, így darabig ugyan sokáig leszünk bent, de senkit nem hagyunk ki az élményekből. Ha megunja a kisfiam, a mamával ellesz.

2012. aug. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vinni.Nekem anyu a 4éves húgomat hozta el a 4D-re és 5perc után már szaladgált,meg a festő füzetét mutogatta nekem és a függönyt szaggatta.Nem fogja a fiadat érdekelni,maximum fél percig,mert nekik a játék az első még,nem hogy kistesója lesz.
2012. aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam élvezte:) Csak a végére unta meg, de a 20 percből 15-öt simán bírt, pedig nagy sajtkukac:D Aztán állandóan rajzolta a hugit, meg a szívhangját:D SZóval nálunk megérte elvinni, pedig paráztam előtte, mert 5 percig nem tud megülni a popsiján.:)
2012. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden rednben volt. A majdnem 3 éves fiamnak nagyon tetszett. JÓl viselkedett és teljesen feldobódott tőle. Egyébként ez volt már a harmadik UH-ja. Mi mindig visszük magunkkal. Meg is jegyezték, hogy milyen jól bírja. :) Szóval simán kibírta a 30 percet és azóta többször megnézte a DVD-t is. Ő ilyen, de a gyerekek nem egyformák. :)
2012. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az akkor 1,5 éves lányom végig nézte elejétől a végéig. Alig tudtunk a babára figyelni, olyan édes volt a reakciója. Tapsolt, kiabált örömében, végig kommentálta az egészet. Élmény volt. Ha nem helyben ülős típus, vigyetek magatokkal valakit, hogyha gond van, kikísérje és játszon vele a mozi végéig.
2012. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!